Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Labyrinty bežného života

[ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa

od 22.12.2009 19:30:14
napísal 196 príspevkov
frederik píše:
Ako? Kto koho nuti adoptovat si dieta?
To je len moznost, nie povinnost predsa. :o
no prepac, ale pri tom zmyslani co zastavas v oblasti umeleho oplodnenia sa bojim, ze v pripade tebe podobnych sa to moze stat, na Slovensku je vsetko mozne ;)

pocuj, to aby sme sa bali, ze ked sa poskrabeme po nose, zabijeme nejake bunky, ci ako ??? ;)

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 21:07:40
napísal 12058 príspevkov
Netrep hluposti. To sa nehanbis vypisovat take stupidity?
Urazas svoju aj moju inteligenciu. :-(

napísal 196 príspevkov
frederik píše:
Netrep hluposti. To sa nehanbis vypisovat take stupidity?
Urazas svoju aj moju inteligenciu. :-(
ale ale... co je ? ;)

rovnako by som si ja mohol mysliet, ze pises stupidity, ale ja to beriem ako tvoj nazor a ak dovolis nesuhlasim s tebou, mas s tym problem ?

Ozaj, kolko z prestarnutych cinovnikov Vatikanu ma trebars tazku cukrovku a zije iba vdaka inzulinu, ziskavanemu dnes na zaklade prenosu ludskeho genu do bakterii?!

Neuzivaju uz dnes hodnostari Vatikanu alebo ich blizki (popri uz spominanom inzuline na baze genovej manipulacie) aj viacero liekov, ktore su vedlajsim produktom vyskumu zameraneho na umele prerusenie tehotenstva? S pravdepodobnostou bliziacou sa istote tvrdim, ze ano – uzivaju. A preco ?

Pretoze veda hlada riesenie problemov bez uznania hranic a aj odovzdava vysledky vyskumu bez hranic a obmedzovania na tu alebo onu skupinu ludi.

Aj v tomto pripade sa navyse ukazuje, ze mnohi katolici su „papezskejsi“ ako autori Stareho zakona. V nom sa prejavuje naznak, ze dovodom, pre ktory stari Hebreji nesiahli po vyssich technologiach, bola nevedomost. U niektorych dnesnych katolikov ci co je horsie katolickych knazov to je idea, ze staroveka nevedomost je vzor, ideal.

takze si myslim, moj nazor, ze absolutne nemas pravdu ohladom umeleho oplodnenia ;)

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 21:07:40
napísal 12058 príspevkov
Prepac, no tamto predtym boli skutocne hlupe poznamky. Mal by si si udrziavat istu uroven.

Samozrejme, ze mas pravo na nazor a mysliet si mozes co chces. Kto z nas je v omyle, to sa ukaze.

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 8:21:13
napísal 6071 príspevkov
oxonia píše:
pocuj, to aby sme sa bali, ze ked sa poskrabeme po nose, zabijeme nejake bunky, ci ako ??? ;)
toto je ale naozaj hlúpe.
myslieť si môžeš hocičo (zatiaľ, vraj, údajne)
ale predpokladám, že sám vieš, že tento argument je nezmyselný.
bo ak by bol myslený vážne, tak je naozaj dosť mimo.

napísal 196 príspevkov
;) ok, preto bol ten smajlik ...

niekedy su aj akoze hlupe argumenty tymi najvystiznejsimi ... ;)

len aby bolo jasne, nikoho nechcem urazat aj ked sa to tak niekomu mozno zda, ale rad hovorim na rovinu

nemam obavy o svoje tvrdenie, ohladom svojho nazoru ze nemas pravdu, RKC uz mnohokrat prehodnotila mnohe storociami presadzovane stanoviska a tvrdenia a ja vravim, chvalabohu ze je to tak ...

Obrázok užívateľa

od 15.09.2009 12:08:27
napísal 5187 príspevkov
...z tohoto mi rozum zostava stat...
http://www.cas.sk/clanok/263372/nepochopitelna-tuzba-po-iphone-par-predal-svoje-dieta-aby-mohol-mat-mobil.html

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 8:21:13
napísal 6071 príspevkov
oxonia píše:
;) ok, preto bol ten smajlik ...

niekedy su aj akoze hlupe argumenty tymi najvystiznejsimi ... ;)
preto mám rád vtipy

[ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Labyrinty bežného života

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť