Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 22:07:40
napísal 12230 príspevkov
Benedikt XVI. menoval banskobystrického diecézneho biskupa
http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20121120019

Vyhlásenie Banskobystrickej diecézy k menovaniu diecézneho biskupa
http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20121120028

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 22:29:16
napísal 3894 príspevkov
Škoda, že zo stránky tkkbs sa stratil rozhovor s biskupom Chovancom, ktorý som si nestihla vypočuť. Bolo tam aj stanovisko administrátora Bublinca, ktoré tiež nevidím. Rovnako pekné fotky pre médiá sú fuč.

Obrázok užívateľa

napísal 12230 príspevkov
::Audio:: Rozhovor s novým banskobystrickým diecéznym biskupom
http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20121120044

Obrázok užívateľa

napísal 3894 príspevkov
Ď.

Obrázok užívateľa

napísal 12230 príspevkov
A tie fotky mas tu. http://foto.tkkbs.sk/viewer.php?album=a ... vanec&pn=1
Nic nezmizlo, len treba vediet hladat. :-)

Obrázok užívateľa

napísal 3894 príspevkov
Ď.

Obrázok užívateľa

od 15.09.2009 13:08:27
napísal 5241 príspevkov
...mily Boze, vdaka ti za otca biskupa Mariana. A vcul este vybav tu Trnavu, prosim. Amen...

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12559 príspevkov
amen

od 16.06.2005 11:52:25
napísal 8572 príspevkov
Citácia:
...mily Boze, vdaka ti za otca biskupa Mariana. A vcul este vybav tu Trnavu, prosim. Amen...

presne take iste dakovne modlitby zneli po vymenovani bezaka. a ked otca biskupa mariana za dva roky odvolaju a nikomu nepovedia preco vlastne, vies co sa stane?

ja ti to poviem celkom presne... najde sa XY ludi, ktori budu tvrdit, ze uz samotne menovanie otca biskupa mariana bolo vlastne unahlene a chybou a ako je to vlastne pre vsetkych najlepsie ked tam nie je.

od 12.06.2008 10:06:02
napísal 1512 príspevkov
alnoth píše:
Citácia:

presne take iste dakovne modlitby zneli po vymenovani bezaka. a ked otca biskupa mariana za dva roky odvolaju a nikomu nepovedia preco vlastne, vies co sa stane?

ja ti to poviem celkom presne... najde sa XY ludi, ktori budu tvrdit, ze uz samotne menovanie otca biskupa mariana bolo vlastne unahlene a chybou a ako je to vlastne pre vsetkych najlepsie ked tam nie je.

No ale teraz treba dvojnásobne ďakovať. Bohu za dar veľkňaza a veľkňazovi za odvahu, lebo prvý nominat to vzdal bez boja. Odmietol, lebo nechcel dopadnúť ako o. Bezák.

Alnoth, nemaľuj čerta na stenu. Snáď sa poučili...

Obrázok užívateľa

napísal 3894 príspevkov
Otec biskup Marián povedal, že "to skúsi".
Prajem mu dar Božej múdrosti a odvahy.
Jeho kázne mi ostali v srdci, asi aj on sám.

Kto bol prvý nominant, ktorý odmietol?

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 23:41:06
napísal 11034 príspevkov
terézia píše:
Bohu za dar veľkňaza a veľkňazovi za odvahu, lebo prvý nominat to vzdal bez boja. Odmietol, lebo nechcel dopadnúť ako o. Bezák.
to je klebeta, alebo vieš uviesť aj kto to bol, presný jeho citát a podobné detaily, zdroj, atď.?

od 12.06.2008 10:06:02
napísal 1512 príspevkov
admin píše:
terézia píše:
Bohu za dar veľkňaza a veľkňazovi za odvahu, lebo prvý nominat to vzdal bez boja. Odmietol, lebo nechcel dopadnúť ako o. Bezák.
to je klebeta, alebo vieš uviesť aj kto to bol, presný jeho citát a podobné detaily, zdroj, atď.?

Nie je to klebeta a dosť ma to prekvapilo, že to odmietol. Spočiatku som aj ja bola na pochybách, ale potom urobil niečo verejne, čo dalo jasný dôkaz, že je to bojovník za pravdu. No a boj za pravdu a poslušnosť autorite sa niekedy bijú. A on si vybral. Meno verejne nedám, ale v ss ho uvediem len osobe, ktorej dôverujem teta.txt.

Didy tá tvoja požiadavka je absurdná. Odkedy sa z rozhovorov medzi štyrmi očami robí záznam? Adept je dotazovaný a zvyčajne aj má čas na rozmyslenie. Tento si to rozmyslel a odmietol. Popravde neviem či urobil správne. Preto som ocenila, že nový veľkňaz ako uviedla teta-txt to skúsi.

Keby si ma poznal tak by si vedel, že neznášam tri veci: klamstvo, piesok a plastelínu :wink: .

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 23:41:06
napísal 11034 príspevkov
terézia píše:
admin píše:
terézia píše:
Nie je to klebeta a dosť ma to prekvapilo, že to odmietol. Spočiatku som aj ja bola na pochybách, ale potom urobil niečo verejne, čo dalo jasný dôkaz, že je to bojovník za pravdu. No a boj za pravdu a poslušnosť autorite sa niekedy bijú. A on si vybral. Meno verejne nedám, ale v ss ho uvediem len osobe, ktorej dôverujem teta.txt.

Didy tá tvoja požiadavka je absurdná. Odkedy sa z rozhovorov medzi štyrmi očami robí záznam? Adept je dotazovaný a zvyčajne aj má čas na rozmyslenie. Tento si to rozmyslel a odmietol. Popravde neviem či urobil správne. Preto som ocenila, že nový veľkňaz ako uviedla teta-txt to skúsi.

Keby si ma poznal tak by si vedel, že neznášam tri veci: klamstvo, piesok a plastelínu :wink: .
a bol to on, ktorý ti to osobne povedal medzi 4 očami, alebo to máš z niekoľkej ruky? pravdepodobne asi skôr to druhé. no tak či onak: počula si to medzi 4 očami a hneď s tým ideš von? ak si to on želal, aby to išlo von, prečo to on sám nezverejnil von, hmmm?!

lebo to si celá ty, tebe niečo povedať súkromne a hneď sa tým začneš chváliť verejne... (MP by o tom vedel rozprávať)... a čo je na tom celom najhoršie: tvoj priam talent triafať vedľa a popliesť ešte aj to, čo sa popliesť už hádam ani nedá... a tento svoj talent používaš sústavne... Takže naozaj, "informácie" od teba sú ešte horšie než žiadne informácie - tak ako nepravda a zavádzanie je horšia než nulová informácia, je to proste anti-informácia...

Darmo mi teda vravíš, že keby som ťa poznal, tak by som vedel, že klamstvo neznášaš, práveže už za tie roky, čo si na fóre, už poznám tvoju domýšľavosť a talent triafať vedľa a prekrúcať a popliesť veci - možno to robíš nevedome, ale to už je aj tak tvoja chyba...

Takže asi toľko k tvojim klebetám. Čo už na tom môže byť pravdy? Možno sa niekto vyjadril, že aj keby mu to ponúkli, tak by to odmietol, a už z toho niekto urobí, že on bol tým prvým nominantom, ale to odmietol... :-? a vôbec, veď keď majú menovať biskupa, tak tých nominantov je zväčša až až, to keby sa ho aj pýtali, tak odkiaľ by on už len aj vedel, že je tým prvým? pýtali by sa ho nanajvýš tak ako jedného z iks ľudí...

Ale hlavne, že terézii, s jej talentom triafať vedľa a všetko popliesť, je vždy všetko jasné. Toto si mimochodom písala už aj pár dní dozadu:
terézia, 13.11.2012 14:57:36 píše:
BB nemá biskupa aj preto, že to jeden kandidát odmietol s poukazom, že nechce dopadnúť ako b. Bezák.
a ako vidíš, BB biskupa má.

Obrázok užívateľa

napísal 12230 príspevkov
Ak sa niekto necha pocut, ze odmietol biskupstvo "aby nedopadol ako o. Bezak", tak naozaj na tom poste nema co hladat.

[ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť