Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
Poslať 11.09.2012 11:31:42   Forced religious de-conversion

od 10.04.2004 15:07:17
napísal 400 príspevkov
Abduction and deprivation of freedom for the purpose of forced religious de-conversion gets exposure in the U.S. Capitol
http://hrwf.org/posts/2012/08/japan-abd ... s-capitol/

Kniha vydaná Human Rights Without Frontiers
http://www.amazon.com/Abduction-Depriva ... of+Freedom

Poslať 11.09.2012 14:38:11   Re: Forced religious de-conversion

od 25.02.2008 11:41:17
napísal 3748 príspevkov
Miroslav, naco tu vytvaras taketo temy, len s odkazom niekam inam, bez akehokolvek tvojho komentara, ci reakcie ?
Vytvor si nato jednu temu ked uz napr. "Informacie od Miroslava" a tam davaj vsetky tieto odkazy.

Pozri sa na svoje prispevky
search.php?keywords=&terms=all&author=Miroslav+Ryb%C3%A1r&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=-1&t=0&submit=H%C4%BEada%C5%A5
naposledy si reagoval v r. 2011
tento rok tu davas len odkazy von, bez dalsieho komentara.
Ak uz chces nieco tymito odkazmi povedat, potom k tomu nieco napis.
Co je v tvojom srdci ?
Podel sa teda s nami co si myslis o tych clankoch.
Inak si myslim ze tu odkazy bez komentara nepatria.

Dakujem

-------------------

Doplnene

Kauza – Sun Myung Moon
viewtopic.php?f=29&t=4955

Záhrobné impérium reverenda Moona
viewtopic.php?f=29&t=4956

Deti v sektách - Sun Mjong Moon
viewtopic.php?f=29&t=4957

CIRKEV ZJEDNOTENIA - SAN MYUNG MOONA
viewtopic.php?f=29&t=4958

Cirkev zjednocovania – Moonova sekta
viewtopic.php?f=29&t=4959

Faktografia sekty Moon - od roku 1989 aj na Slovensku
viewtopic.php?f=29&t=4960

Viete, čo je CARP alebo HARP klub?
viewtopic.php?f=29&t=4961

Poslať 11.09.2012 18:36:48   Re: Forced religious de-conversion

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 23:41:06
napísal 11034 príspevkov
jj, na niektorých fórach takéto témy automaticky mažú... a naozaj, Miroslav sa tu poslednú dobu správna len ako obyčajný spamovací robot... a ešte k tomu munistický, čo už duplom na kresťanské fórum nepatrí... asi by sa aj tu s tým malo niečo urobiť... čo myslíte?

Poslať 11.09.2012 18:40:29   Re: Forced religious de-conversion

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12814 príspevkov
tiez mam podobny pocit
ked chce o niecom diskutovat nech zacne a nech pise sam za seba svoje nazory
ale metoda COPY PASTE a este k tomu zahranicne linky v cudzom jazyku sa mi moc nepaci

pripada mi to ako keby musel splnit nejaku kvotu co urobil a "vykazovat cinnost"

Poslať 11.09.2012 18:48:50   Re: Forced religious de-conversion

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 22:07:40
napísal 12230 príspevkov
jednoznacne BAN, tu nie je o com diskutovat.

Poslať 11.09.2012 19:04:33   Re: Forced religious de-conversion

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 23:41:06
napísal 11034 príspevkov
misojogi píše:
pripada mi to ako keby musel splnit nejaku kvotu co urobil a "vykazovat cinnost"
: D

Poslať 11.09.2012 20:48:32   Re: Forced religious de-conversion

od 30.11.2005 22:23:52
napísal 1043 príspevkov
Frederik píše:
jednoznacne BAN, tu nie je o com diskutovat.
To by bolo prisne, ale romanh dal dobry tip, a to davat to do jednej temy, nie vyrabat kopu novych bezucelnych tem.

Poslať 11.09.2012 20:50:16   Re: Forced religious de-conversion

od 30.11.2005 22:23:52
napísal 1043 príspevkov
misojogi píše:
Zeby to odkukali od Svedkov?

Poslať 12.09.2012 9:47:53   Re: Forced religious de-conversion

Obrázok užívateľa

od 19.01.2010 10:25:31
napísal 478 príspevkov
Didymos píše:
jj, na niektorých fórach takéto témy automaticky mažú... a naozaj, Miroslav sa tu poslednú dobu správna len ako obyčajný spamovací robot... a ešte k tomu munistický, čo už duplom na kresťanské fórum nepatrí... asi by sa aj tu s tým malo niečo urobiť... čo myslíte?

Väčšinou sa to robí spôsobom zmazať s upozosrnením a po následnom porušení BANnnnn...

Poslať 12.09.2012 11:31:27   Re: Forced religious de-conversion

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18756 príspevkov
Arragorn píše:
Didymos píše:

Väčšinou sa to robí spôsobom zmazať s upozosrnením a po následnom porušení BANnnnn...

Lenze vyznamnou hodnotou tohoto fora bol (doteraz) fakt, ze "nie je ako tie ostatne".
Otazkou je, ci to tak aj zostane ...

Poslať 12.09.2012 11:43:38   Re: Forced religious de-conversion

Obrázok užívateľa

od 19.01.2010 10:25:31
napísal 478 príspevkov
legionar píše:
Arragorn píše:
Didymos píše:

Lenze vyznamnou hodnotou tohoto fora bol (doteraz) fakt, ze "nie je ako tie ostatne".
Otazkou je, ci to tak aj zostane ...

Keďže ide o diskusné fórum, tak písomné vyjadrovanie by malo viesť k debate, alebo aspoň k vyjadrenie svojho názoru. No ak na druhej strane niekoho post script je iba o pastelizovaní niečoho, čo zmysel nedáva, pričom ani umiestnenia postov nemajú logiku a uvedený to opakuje bez vyjadrenia, nemá zmysel tento odpad tu držať.

Ak je moonista a chce debatovať na kresťanskom fóre, nech tak učiní. Ak nie, a iba spamuje voľné miesto, otazkou je, či to ty správne chápeš Legi, a to aj v otázke zotrvania vínimočnosti tohto fóra.???

PS: Jedným z takých prípadov, ale dokonca z radov kresťanov (zrejme) je aj JMJ. Toto iste uznáš.

Poslať 12.09.2012 12:09:54   Re: Forced religious de-conversion

Obrázok užívateľa

napísal 12814 príspevkov
Citácia:
Jedným z takých prípadov, ale dokonca z radov kresťanov (zrejme) je aj JMJ. Toto iste uznáš.

tzv Pripad na stredu
:-D

Poslať 12.09.2012 12:28:08   Re: Forced religious de-conversion

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18756 príspevkov
Arragorn píše:
Ak je moonista a chce debatovať na kresťanskom fóre, nech tak učiní. Ak nie, a iba spamuje voľné miesto, otazkou je, či to ty správne chápeš Legi, a to aj v otázke zotrvania vínimočnosti tohto fóra.???

Chapem.
Ale radsej by som NAJPRV siel miernejsou cestou - napomenutie, vysvetlenie principov, z ktorych plynulo, zatiahnutie do dialogu (ked uz to on nevie/nechce).
A az potom to mazanie a BANy ...
Rozumny clovek to pochopi - a mas brata.

Poslať 12.09.2012 12:49:37   Re: Forced religious de-conversion

Obrázok užívateľa

napísal 12814 príspevkov
LEGI
snad si to precita a pochopi
ak je to este clovek
je vsak mozne ze je to uz len spamovaci robot
(program ktory sa dostal k prihlasovacim udajom)

Poslať 12.09.2012 22:11:50   Re: Forced religious de-conversion

od 10.04.2004 15:07:17
napísal 400 príspevkov
Vážení,

ako taktiež dokazujú reakcie v tejto téme, diskutovať pre mňa tuná jednoducho nemá význam. Nikto sa opäť nevyjadril k téme, ale k mojej osobe. V takýchto prípadoch stačí poslať SS.

To romanh ale aj všetkým ostatným
Ak ste si pozreli moje predchádzajúce témy, moje názory a reakcie na ne, ktoré boli viac-menej útokom na moju osobu, keď mi po tom uvediete aspoň jeden rozumný dôvod, prečo by som mal vyjadrovať svoj názor, tak pouvažujem o tom. Na diskusiu treba aspoň dvoch.

>Ak uz chces nieco tymito odkazmi povedat, potom k tomu nieco napis.
Často stačí iba prečítať, netreba k tomu nič dodať. Jednoducho je to informácia, ktorá je užitočná pre ostatných, netreba to obkecávať.
Ako som si všimol, predtým, než som sem začal písať reakciu, založiť som tému viewtopic.php?f=4&t=4930 Prečítali a keď CÍTILI potrebu sa vyjadriť, tak sa vyjadrili. A o to ide.

>Co je v tvojom srdci ?
No, mali by tam byť dve predsiene, dve komory, nejaké chlopne a samozrejme odkysličená a okysličená krv.

>Podel sa teda s nami co si myslis o tych clankoch.
Hotová cvokárčina.

>Inak si myslim ze tu odkazy bez komentara nepatria.
Aj to je názor, ale realita je taká, že na rozdiel o iných neporušujem podmienky tohto fóra. Keby admin striktne dodržiaval tieto podmienky, tak by už niektorí z tuná reagujúcich boli zabanovaní.
Okrem toho, nútiť niekoho, aby vyjadril svoj názor, je absurdné. Samotné založenie témy je vyjadrením určitého postoja.

Apropo, teda k téme. Ako som písal, niet čo k tomu dodať. Násilne spätné konvertovanie, prekonvertovanie, deprogramovanie, ... skrátka čokoľvek, čo porušuje slobodu vierovyznania, nie je v poriadku. Ale biznis je biznis, šírením strachu sa dá ľahko manipulovať ľuďmi a poriadne na tom zarábať. Viď Ted Patrick, Steven Hassan - http://www.religiousfreedomwatch.org/re ... e-experts/ Na Slovensku s obľubou citovaní. Ale koho tu zaujíma, ako to naozaj je?!

Takže, ak ide niekomu o poznanie, nemám problém diskutovať. Avšak iba opodstatnene, nemám záujem strácať časť reagovaním na primitívne reakcie.

[ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť