Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 66 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12814 príspevkov
http://vybrali.sme.sk/c/Hromadna-pripomienka-Centra-pre-bioeticku-reformu-k-Dodatku-k-Statutu-Rady-vlady-Slovenskej-republik/

cbreurope.sk ,,DOLEZITE! Prosim podporte tuto peticiu!!!!

CBR potrebuje ziskat 500 podpisov do 28. augusta,
aby mohli pripomienovat

vznik Homosexualneho uradu na Urade vlady.

Treba konat TERAZ!"

Poslať 27.08.2012 13:29:37   

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 23:41:06
napísal 11034 príspevkov
ten link ti nejako nefunguje. nie je na ňom to, čo by tam chcelo byť, ale len ťa to presmeruje na http://vybrali.sme.sk/novinky/

Poslať 27.08.2012 13:42:19   

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18756 príspevkov
Nuz, ak na urade vlady moze byt ekumenicka kaplnka a mozu sa tam dokonca sluzit omse ... ;)

Poslať 27.08.2012 13:48:59   

od 25.02.2008 11:41:17
napísal 3748 príspevkov
spravny link je tento:

http://www.cbreurope.sk/peticia.html

Poslať 27.08.2012 13:51:40   

napísal 3748 príspevkov
legionar píše:
Nuz, ak na urade vlady moze byt ekumenicka kaplnka a mozu sa tam dokonca sluzit omse ... ;)

ekumenicka - teda spolocna pre vsetkych krestanov.
Kolko je v parlamente lesieb, homosexualov, transvestitov, rodovych, ... a neviem akych inych ?
Zasluzia si svojim poctom tam nieco mat ?

Preco tam nie je samanska, alebo woodoo miestnostka s bubnami ?
Lebo asi je takych minimum, resp. nula v parlamente.

Poslať 27.08.2012 14:01:46   

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18756 príspevkov
romanh píše:
legionar píše:

Kolko je v parlamente lesieb, homosexualov, transvestitov, rodovych, ... a neviem akych inych ?
Takze klasika - nas je viac, tak vsetkych "inych" treba "zlikvidovat", "potlacit", "odstahovat na koniec sveta" ...
romanh píše:
Podla tejto "logiky" by tam najsilnejsiu poziciu mal mat Klub blbcov a zlodejov !

Poslať 27.08.2012 14:08:17   

napísal 3748 príspevkov
legionar píše:
romanh píše:
legionar píše:

Takze klasika - nas je viac, tak vsetkych "inych" treba "zlikvidovat", "potlacit", "odstahovat na koniec sveta" ...

Ale ved to som nepovedal.
To si povedal akurat tak ty.
Nikto "inym" nehovori odstahujte sa.
Ale ked tych "inych" je 2%, navyse je to politicky nafuknute akoze su diskriminovani - co su okrem ineho aj romovia a aj iny -ovia
Tak je otazka, ci si zasluhuju mat zastupcov, ktori budu posobit akoby zastupovali 99% populacie sveta.

legionar píše:
romanh píše:
Podla tejto "logiky" by tam najsilnejsiu poziciu mal mat Klub blbcov a zlodejov !

:-)

Poslať 27.08.2012 14:23:52   

Obrázok užívateľa

napísal 12814 príspevkov
Didymos píše:
ten link ti nejako nefunguje. nie je na ňom to, čo by tam chcelo byť, ale len ťa to presmeruje na http://vybrali.sme.sk/novinky/

objektivne a neutralne SME vymazalo link na vybrali sme

Poslať 27.08.2012 14:38:36   

Obrázok užívateľa

napísal 11034 príspevkov
misojogi píše:
Didymos píše:

objektivne a neutralne SME vymazalo link na vybrali sme
niet sa co cudovat. neviem kto vymyslal tu peticiu, ale akosi moc nerealisticky vela by naraz chceli, jednak zrusit to LGBTI a zarovat zriadit to pro-life... a celkovo, my tu mame zastupitelsku demokraciu, takze darmo par stovak ludi zahlasuje cosi na peticii, dokonca i keby 49 percent poslancov hlasovalo proti, to je irelevantne, ak zvysnych 51 percent poslancov bude za to, tak to prejde... taka je zastupitelska demokracia... nie?

Poslať 27.08.2012 15:22:56   

Obrázok užívateľa

od 15.09.2009 13:08:27
napísal 5241 príspevkov
...dakujem, nepodpisujem...

Poslať 27.08.2012 17:24:36   

Obrázok užívateľa

napísal 11034 príspevkov
ja som to tiež nepodpísal... keďže jednak neočakávam, že by to mohlo niečo zavážiť, a potom aj pre to, akým divným štýlom je to napísané... a napokon je tam divné aj to, že v tom formulári chcú odo mňa nielen všetky možné údaje, ale ešte aj môj email ako povinný údaj - neviem načo im to bude, iba ak by ma chceli spamovať - no hlavne, že oni už akosi nevedia uviesť ani len to, kto je autorom toho textu tej petície. horko-ťažko som tam zistil riaditeľa toho občianskeho združenia... ale aj to tam nebolo uvedené jej meno, ale len link na jej blog... je to oná Jana Tutková...

Poslať 27.08.2012 21:00:07   

Obrázok užívateľa

od 15.09.2009 13:08:27
napísal 5241 príspevkov
...jeejda, vsak kto iny by to mohol byt? Ja nikdy nepodpisujem nic, co si pyta tolko osobnych udajov, a peticne harky uz vobec nie. Niekde je povinny e-mail, inokedy telefonne cislo, to kde sme? Kto chce, nech podpise, ak mu to neprekaza...

Poslať 28.08.2012 0:24:02   

Obrázok užívateľa

napísal 12814 príspevkov
nic v tom nevidim zle

jednoducho protestuju aby homosi mali zvlastneho splnomocnenca pre ich problemy na urade vlady, ktory bude presadzovat ich veci ...

ale naopak ziadaju aby bol zriadeny splnomocnenec pre zastavanie sa nevinnych ktorych vrazdia ze proti potratom

ze pytaju mail?
oni potom posielaju info ako to dopadlo ...
pripadne zu casu na cas pogbu na nejaku akciu ale nie moc casto
podpisal som nieco podobne aj v minulsti proti potratom a bolo to v pohode
cize prvosienka nemusis sa bat

ano Anuk je to Jana Tutkova, ale teraz sa uz vola inak pretoze sa vydala

Poslať 28.08.2012 6:07:14   

Obrázok užívateľa

napísal 11034 príspevkov
Anuk píše:
...jeejda, vsak kto iny by to mohol byt? Ja nikdy nepodpisujem nic, co si pyta tolko osobnych udajov, a peticne harky uz vobec nie. Niekde je povinny e-mail, inokedy telefonne cislo, to kde sme? Kto chce, nech podpise, ak mu to neprekaza...
a tuná nepýtajú podpis, ale email, neviem akú to má vôbec právnu váhu takéto petície, keby aj tých 500 hlasov získala... no tak sa mi vidí, že žiadnu... len sa Tutková chce asi znova zviditeľniť

Poslať 28.08.2012 14:18:20   

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 11:01:14
napísal 3926 príspevkov
Pri plnom vedomí si všetkých rizík (napr. zneužitie osobných údajov) som podpísal. Nie som presvedčený o spolahlivosti a už vôbec nie o úspechu akcie . Možno leen niekto týmto chce získat prehlad ako sú ludia naklonený Homošom a koľkým to bytostne prekáža. Chcem aby bolo všetkým jasné a aby môj hlas tam bol že nepodporujem Homo zväzky, že ich považujem za zvrátenost. (Pritom neodsudzujem homosexuálov ako takých, ktorí touto úchylkou trpia a žijú čisto) Považujem to za moje jasné vyjadrenie postoja veriaceho katolíka. Podpísal som napriek tomu že petície zo zásady nepodpisujem, ale toto mi súvisí s verejnou dekláraciou katolíckeho (kresťanského) postoja.

[ Príspevkov: 66 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť