Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 55 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
Poslať 30.05.2012 12:38:16   

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 23:41:06
napísal 11034 príspevkov
legionar píše:
alnoth píše:
Peter Sivák píše:
Lišzensky pohlavny organ
si normalny?
Automat. ;)
jj, Peter Sivák chcel napísať "Liica", avšak urobil preklep, že namiesto "pš" napísal "šp"...,
t.j. L I Š P I C A... ja to poznám, lebo sa mi stal raz podobný trapas,
keď som písal o jednom Š P I Č K O V O M teológovi, t.j. "Š P I C A" (čo som si však vtedy neuvedomil, keď som to písal).
tam sme to potom aj rozoberali, že čo to vlastne toto fórum stvára:

viď.: http://areopag.sk/viewtopic.php?t=3629&start=116
furiousX píše:
Didymos píše:
furiousX píše:
Didymos píše:
furiousX píše:
Didymos píše:
historix píše:
Didymos píše:
Saleský bol šzensky pohlavny organ
Toto tomu webserveru moc nevyslo. :lol:
RUR !!!

dokelu aj s robotmi !!!

fakt umelá "ynteligencia" !!! :lol:
:D :D :D

to sa ti ako stalo ? :wink:

šak napíš P-I-C-A (bez pomlciek)

a odošli.

alebo ani nemusíš odoslať, stačí dať "náhľad", že uvidíš, ako ti to systém sám skomolí v tom náhľade.

Slovo: "P-I-C-A" nahradí textom "zensky pohlavy organ".

Aj pre iné slová to tak robí.

Naozaj ynteligentná tá "umelá inteligencia"...

Som si skoro oči vyočil, keď som uzrel, čo historix citoval, že som vraj ja napísal na saleského :o

hahaha no pekne, vyskusal som a zistil, ze to preklada aj ine slova :D
raz som tu prepisoval glosoláliu jedného z jutubu, a nemohol som to ani odoslať, lebo mi to poprepisovalo na všelijakých pohlavné údy... napr. o jednom takom slove som dovtedy ani nevedel, že je to slovenská nadávka...
no to su mi ti zaujimavosti :D

Raz sa tu dokonca registroval jeden nick, ktorý toto fórum tiež prepisovalo na orgány. Karol Nagy sa na tom dosť pohoršoval na tom, že mu to tak komolí meno, pretože to meno ako také existovalo, bolo to meno nejakého kresťanského režiséra - no podľa všetkého to meno registroval práve Karol Nagy, aby mal zámienku k pohoršovaniu sa (ako to tu aj iní postrehli).

Poslať 30.05.2012 13:08:39   

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 11:01:14
napísal 3920 príspevkov
Peter:

Máš značné ideály o kresťanských politikoch. Neidem ti brať ilúzie, len si uvedom že mnohí sa za kresťanstvo skrývajú aby mohli ryžovať. Alebo aby mohli uspokojovať svoje chúťky.

Len jeden príklad za všetky: istý poslanec KDH si na ubytovňu ťahal ženu ľahkých mravov. Ked mu to vyčítali povedal: "no a čo! ved sme kresťansko - demokratické hnutie. Ja som kreťanský do pása, a od pása som demokratický" :( bola by to sranda keby to nebola pravda!

Poslať 30.05.2012 14:23:28   

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12567 príspevkov
Citácia:
nemohol som to ani odoslať, lebo mi to poprepisovalo na všelijakých pohlavné údy... napr. o jednom takom slove som dovtedy ani nevedel, že je to slovenská nadávka...

na inom fore zasa ked niekto napisal slovo kurziva tak sa to zmenilo na kur*** co dava dost podstatne iny zmysel ....
takze niekedy je lepsie podobne vymozenosti fora vypnut ....

vie to niekto oznamit Santavemu? Tak aby zareagoval ?
pisal som mu v minulosti uz niekolko sprav ohladom nespravnej funkcnosti fora (ine problemy)
ale odozva bola nulova ..

Poslať 30.05.2012 15:16:28   

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 23:41:06
napísal 11034 príspevkov
misojogi píše:
na inom fore zasa ked niekto napisal slovo kurziva tak sa to zmenilo na kur*** co dava dost podstatne iny zmysel ....
takze niekedy je lepsie podobne vymozenosti fora vypnut ....

vie to niekto oznamit Santavemu? Tak aby zareagoval ?
pisal som mu v minulosti uz niekolko sprav ohladom nespravnej funkcnosti fora (ine problemy)
ale odozva bola nulova ..
no hej, na takýchto fórach ten robot spôsobuje iba neplechu.... na strane druhej, takých prípadov bolo v celej histórii areopágu len zopár, a všetky sa raz-dva vysvetlili, takže nie je nejaké príliš potrebné to vypínať, a vdp. Šantavý to asi nevypne, mne sa tak vidí, že toto fórum už úplne prestal sledovať, čomu by som sa vlastne tiež nedivil...

Poslať 30.05.2012 16:45:57   

od 31.12.2004 17:00:54
napísal 5570 príspevkov
Mne sa naopak zdá, že si misonar spolu s Alnothom veľmi naivní a politicky dosť negramotní, keď tak farizejsky kladiete na kresťanské strany omnoho vyššie nároky ako na iné strany a zároveň zlyhania ludí alebo niekedy aj celých strán pokladáte za ich koniec - takto by predsa už neexistovala na svete ani jediná kresťanská strana či strana odvolávajúca s na kresťanské hodnoty.

Ale vidíme, že presný opak je pravdou a že kresťanské strany sú práve v ekonomicky a spoločensky najvyvspelejších krajinách sveta akoby NEVYHNUTNOU súčasťou politického spektra - Nemecko, USA, Švajčiarsko, Taliansko, Rakúsko a vlastne aj všetky ostatné najvyspelejšie krajiny, s malými výnimkami ako Japonsko, ktoré však aspoň prebralo takmer celý spoločenský, ekonomickyý a hodnotový systém.

Som si celkom istý, že takéto super prehanené morálne nároky nemáte napr. sami na seba... :wink:

Alnoth, tých 20 rokov dalo JEDNOZNAČNE POZITÍVNU odpoveď k celkovej činnosti KDH - napriek zlyhaniam ľudí a občas aj hnutia JE KDH JEDINOU ŽIVOU POREVOLUČNOU STRANOU v parlamente, je často JEDINOU stranou presadzujúcou KRESŤANSKÉ hodnoty - VŠETKY ostatné strany tieto hodnoty viac či menej primo popierajú v spoločenskej teórii a v praxi.

A taktiež kvôli tvojej hysterickej obrane Lipšicovej dlho pripravovanej zrady a odpadnutia je Alnoth jasné, že to v tebe muselo vyvolať istý súhlas či sympatie - samozrejme nie také, aby si ho volil. Nebudeš predsa zo zásady voliť ani len BÝVALÉHo kresťanského politika... :wink:

Veru nie náhodou je KDH tak hlboko, zúrivo a nepríčetne nenávidené ateistami ako napr. legi, alebo tzv. "kresťanmi" ako napr. Alnoth - dokonca aj vcelku zorientovaní kresťania podľahli všeobecnému ataku a masáži médií a svojich predsudkov...Aj oni si často radšej vyberú vidinu plného brucha a plné vrecka pred nejakými kresťanskými hodnotami - neuvdeomujú si, že takto prídu nakoiec aj o to tak veľmi vytúžené plné brucho a plnú kešeň.

Poslať 30.05.2012 18:00:41   

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18698 príspevkov
Peter Sivák píše:
Veru nie náhodou je KDH tak hlboko, zúrivo a nepríčetne nenávidené ateistami ako napr. legi, alebo tzv. "kresťanmi" ako napr. Alnoth - dokonca aj vcelku zorientovaní kresťania podľahli všeobecnému ataku a masáži médií a svojich predsudkov...Aj oni si často radšej vyberú vidinu plného brucha a plné vrecka pred nejakými kresťanskými hodnotami - neuvdeomujú si, že takto prídu nakoiec aj o to tak veľmi vytúžené plné brucho a plnú kešeň.
Len si od tej horlivosti necvrkni ... :lol:
Nic ineho Ti tu nehovorime, iba to, ze AJ v KDH su ludia, ktori si vyberaju vidinu plneho brucha pred nejakym krestanskymi hodnotami.
A ja specialne Ti navyse hovorim, ze si nijakovsky nemozem spomenut, kedy naposledy (ak vobec) urobilo KDH nieco pozitivneho pre tuto republiku (ako celok) a jej OBCANOV (bez klasifikacie na takych, alebo onakych). ;)

Poslať 30.05.2012 18:37:39   

napísal 5570 príspevkov
Tak to si skutočne objavil teplú vodu legi, že j v KDH ľudia či dokonca občas aj celá strana zlyhávajú - to je teda skutočne epochálny objav... :lol:

Ale vrelá vďaka legi - to, že si ty nijakovsky nemôžeš spomenúť na nič pozitívne v súvislosti s činnosťou KDH, je úplne jasným dôkazom tvojho tupého igorantstva a hlboko zažratých stupídnych predsudkov... :wink: :lol:

Poslať 30.05.2012 21:09:57   

od 16.06.2005 11:52:25
napísal 8572 príspevkov
Citácia:
Som si celkom istý, že takéto super prehanené morálne nároky nemáte napr. sami na seba.

si si celkom isty a napriek tomu sa totalne mylis. tak vidis, zivot je uz taky.

akoze odsudzovat kseftiky poza kazdeho chrbat, odsudzovat sviniarsky nadobudnuty majetok (hoci, och - v sulade s "pravom"), odsudzovat korupciu a jej krytie - to su podla teba prehnane moralne naroky? ...ale nehovor!

Poslať 30.05.2012 22:28:31   

napísal 5570 príspevkov
Naozaj si nepamätám, že by som niečo nejaké podobné vety od teba čítal Alnoth. Ale samozrejme , nečítam všetko čo tu na fóre napíšeš, takže možno mi to uniklo...

A nechápem, prečo práve KDH v tejto súvislosti spomínaš. JE TO TOTIŽ JEDINÁ strana u nás, ktorá KRESŤANSKÉ hodnoty VEREJNE už 22 rokov presadzuje, A JEDINÁ v tom aj vytrvala a najlepšie obstála.

KDH má POČAS CELÝCH TÝCH 22 ROKOV ďaleko najmenej škandálov - všetky iné poitické strany nevydražali bez omnho väčších škandálov ani len zlomok tohto času.

Pokiaľ sa však teda u KDH vyskytkytnú osobné či celostranícke zlyhania - je to výzva pre kresťanov na nápravu a očistu. Lenže u teba Alnoth ide iba o načisto násilné a farizejské zveličovanie a absolutizovanie chýb, nepochopiteľne tupú nenávisť a zlovoľné predsudky - jednoducho iba o alibistické hľadanie dôvodov, prečo NIKDY A ZO ZÁSADY NEVOLIŤ KDH.

Je dosť možné Alnoth, že ty ako údajný kresťan si ani NIKDY nevolil žiadnu politickú stranu, ktorá má v názve "kresťanská" - stačí mi odpoveď áno alebo nie, pretože o ďalšie tvoje nekonenčné a čoraz stupídnejšie výhovorky a vykrúcačky nemám záujem. :wink:

Poslať 31.05.2012 11:16:39   

napísal 8572 príspevkov
Citácia:
A nechápem, prečo práve KDH v tejto súvislosti spomínaš.

tak ty nechapes..? :o

no asi preto, ze sa bavime o lipsicovi a jeho odchode z kdh, tak preto spominame aj kdh... :roll: mas problem udrzat temu?

to, ze nepovazujem kdh za predstavitelov krestanstva a krestanskej etiky v politike, neznamena, ze ostatne politicke strany povazujem za bezchybne :roll:

ale tebe staci ze niekto cosi vytkne kdh a uz je "zaslepeny diletant plny predsudkov stupidne utociaci.... bla bla BLAAAAA" je to inak celkom smiesne, pravdupovediac :lol:

Poslať 31.05.2012 12:30:09   

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12567 príspevkov
no kriticky na KDH je aj jeho samotny zakladatel J Carogursky

Poslať 31.05.2012 12:47:50   

napísal 8572 príspevkov
carnogursky vystupil z vedenia kdh, preto je to zbabelec, zradca, diletant, nedouk, plny stupidnych predsudkov a zaslepenej nenavisti

Poslať 31.05.2012 17:05:44   

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 9:21:13
napísal 6071 príspevkov
alnoth píše:
carnogursky vystupil z vedenia kdh, preto je to zbabelec, zradca, diletant, nedouk, plny stupidnych predsudkov a zaslepenej nenavisti

chlape, take mi nerob - najprv citam, ze to tu ovladaju roboty a chystam sa na utok terminatorov, preskocim par prispevkov a zlaknem sa ze ci uz vsetci chytaju divne fazy...

Poslať 31.05.2012 17:23:02   

napísal 5570 príspevkov
Nebuď opäť taký hysterický Alnoth a neporovnávaj sa s Čarnogrským - tebou uvedené prívlastky sa totiž hodia väčšinou práve IBA NA TEBA. :wink:

Ale hoci Čarnogurský nikdy nebol nejaký superexcelentný líder ani politik, a hoci sa nateraz neustále strápňuje tým hrozným proruským riťolezectvom - predsa len na rozdiel od teba poznal a presadzoval kresťanské hodnoty aj v bežnom živote.

Poslať 31.05.2012 17:30:00   

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18698 príspevkov
Vespa píše:
alnoth píše:

chlape, take mi nerob - najprv citam, ze to tu ovladaju roboty a chystam sa na utok terminatorov, preskocim par prispevkov a zlaknem sa ze ci uz vsetci chytaju divne fazy...
Horsie je, ze po tych rokoch clovek uz z textu dokaze pomerne slusne odhadnut pisatela - a zrazu toto ... :)
Som sa musel dvakrat pozriet, kto to pise - az potom som si bol isty, ako to bolo myslene. ;)

[ Príspevkov: 55 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť