Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 84 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Autor Správa
Poslať 05.02.2012 14:43:08   

od 16.11.2006 12:42:16
napísal 18915 príspevkov
Peter Sivák píše:
SaS je občiansko-liberálna pravica - ja sympatizujem s kresťanskými stranami, osobitne s KDH, ktoré je skôr stredovou (moja voľba), resp. stredo-pravou stranou...
:lol:
Ja som nepovedal, ze Ty sympatizujes so SaS. Ako to len robis, ze nic nechapes ? ;) :)
KDH nie je momentalne ani tak stredo-prava, ako skor totalne fico-rito-lezecka ... :roll:
A, co je ovela horsie, s dost velkou podporou tejto "bielo-modro-cervenej myslienky" u svojich volicov ! :evil:
Totalna zrada pravice ...

Poslať 05.02.2012 15:02:30   

od 31.12.2004 16:00:54
napísal 5570 príspevkov
legi- zase úplne mimo... :lol: Ja som tým predsa povedal, že som ani zďaleka neopísal volebný prigram SaS - to je opäť len tvoje primitívne a diletantské videnie... :lol:

Etše nás pouč, čím to akože KDH niekam lezie - veľmi rás si vypočujem nieto konkrétne - predpokladám, že z teba zas nevypadne vôbec nič... :lol: :lol: :lol:

Mimochodom, ty ako ohnivý a fanatický priaznivec štátnych podnikov a vôbec štátneho vlastníctva si predsa Ficov verný spojeneca poskok. :lol: :lol: :lol:

Poslať 05.02.2012 15:05:55   

napísal 18915 príspevkov
Peter Sivák píše:
Mimochodom, ty ako ohnivý a fanatický priaznivec štátnych podnikov a vôbec štátneho vlastníctva si predsa Ficov verný spojeneca poskok. :lol: :lol: :lol:
Typicky pokus o velmi nesikovnu manipulaciu ... :)
Ja, ako fanaticky priaznivec statnych podnikov - na to si musel pri svojom vysokom IQ pouzit jednu, alebo nebodaj viac mozgovych buniek ? :roll:

Poslať 05.02.2012 15:07:57   

napísal 18915 príspevkov
Peter Sivák píše:
Etše nás pouč, čím to akože KDH niekam lezie - veľmi rás si vypočujem nieto konkrétne - predpokladám, že z teba zas nevypadne vôbec nič... :lol: :lol: :lol:

http://volby.sme.sk/c/6194951/bielo-mod ... aciou.html
Napriklad ... :roll:
Alebo toto trefne hodnotenie: http://aktualne.atlas.sk/komentare/vlad ... copravice/

Poslať 05.02.2012 15:26:48   

napísal 5570 príspevkov
Tak teda vyjadrenie Fígeľa je veľmi ďaleko od nejakej servilnosti - to je len tvoja tyypická prihlúpla fantazmagória...

V skutočnosti ak by vnikla vďaka mimoriadnym okolnostiam veľká, pravo-ľavá koalaícia (to sa občas vo svete stáva), potom jedine KDH by vedelo Ficovi morálne vzdorovať. :wink:

SDKÚ ani MOST a už vôbec nie SaS nemajú morálnu silu, aby dokázali v koalícii vzdorovať Ficovi a kontrolovať jeho ľudí - boli by iba jeho úbohými slúžkami.

Palko bol vždy tak trochu pravicový extrémista - a preto sa paradoxne ocitol mimo kresťanskej strany na kandidátke liberálnych poblúdencov...

Poslať 05.02.2012 16:42:48   

napísal 18915 príspevkov
Peter Sivák píše:
Tak teda vyjadrenie Fígeľa je veľmi ďaleko od nejakej servilnosti - to je len tvoja tyypická prihlúpla fantazmagória...
Tak urciteeee ... :)
Uz po minulych volbach to u nich "smrdelo" - ved len a prave kvoli tomu odisli Palko, Miklosko a ti ostatni ! Jednoducho ten smrad uz nemohli zniest !
Peter Sivák píše:
V skutočnosti ak by vnikla vďaka mimoriadnym okolnostiam veľká, pravo-ľavá koalaícia (to sa občas vo svete stáva), potom jedine KDH by vedelo Ficovi morálne vzdorovať. :wink:
Tak urciteeee ... :)
Vsetci tu moralnu pevnost KDH vidime na Gorile !
Peter Sivák píše:
Palko bol vždy tak trochu pravicový extrémista - a preto sa paradoxne ocitol mimo kresťanskej strany na kandidátke liberálnych poblúdencov...
Ano, povedal Vam do oci, co ste zac - preto musel z kola von.
Co ak nahodou teraz tvori "pevny moralny odpor" u tych ubohych liberalnych pobludencov ? :)
Namiesto toho, aby sa pokojne viezol na bielo-cervenej vlne do pokojneho pristavu vlady ustavnej vacsiny s Ficom !
Vlady, kde by VZDY tahal za skutocne velmi kratucky koniec ...
Nieco ako 4:1 ! To je 80:20, ak tu niekto nevie pocitat ! A urcite to nebude Paretovo pravidlo !
Krestania volakedy radsej zomierali, nez by zradili sami seba.
Dnes sa radsej hrnu s ludmi, o ktorych vedia, co su zac, do spolocnej VLADY ...

Poslať 05.02.2012 16:54:58   

napísal 5570 príspevkov
Tak to už plieskaš riadne somariny legi: predsa práve KDH a osobitne Lipšic majú zásluhu na odhalení a vyšetrovaní spisu Gorila - to je naozaj úplná slepota, ak to nevidíš... :lol:

A čo tam v KDH akože Palkovi a Mikloškovi "smrdelo" - veď nepovedali dokopy nič a zdúchli - to je len tvoja ďalšia prihlúpla fantazmagótia... :lol:

Je jasné, že iba KDH vždy vzdorovalo mečiarizmu, iba KDH vzdorovalo Dzurindovi, a iba KDH má šancu vzdorovať Ficovi v prípadnej koalícii - ostatní sú príliš sprofanovaní a morálne pokleslí, aby to dokázali...

Je predsa z istého mocenského hľadiska jedno, že by KDH malo vo vláde a parlamente menej ako Fico, oni JEDINÍ by vedeli Ficovi povedať NIE - a tým by mohla padnúť vláda. Pretože Fico by KDH zobral do kolaície IBA vtedy, keby musel - t.j. väčšinu by mal iba s KDH - a KDH by preto mohlo kedykoľvek povaliť vládu.

Samozrejme, toto nie si schopný pochopiť - aplikovať parretovo pravidlo na parlamentné počty pri zostavení vlády - tak to musíš byť úplný, ale úplný politický analfabet... :lol: :lol: :lol:

Poslať 05.02.2012 16:56:59   

napísal 18915 príspevkov
Este niekto je podobne nechapavy ako Sivak ? :D

Poslať 05.02.2012 17:02:02   

napísal 5570 príspevkov
A v čom legi - veď všetky tvoje politicko-diletanské nezmysly som ti vyvrátil a riadne otrepal o hlavu... :lol: :lol: :lol:

Poslať 05.02.2012 17:47:27   

Obrázok užívateľa

od 23.11.2009 23:52:31
napísal 13118 príspevkov
Citácia:
A čo tam v KDH akože Palkovi a Mikloškovi "smrdelo" - veď nepovedali dokopy nič a zdúchli -

nie je pravda
V Palko sa velmi jasne vyjadril preco to urobil ....
staci si to precitat na jeho blogu ... !!!

Poslať 05.02.2012 18:01:15   

napísal 18915 príspevkov
Peter Sivák píše:
A v čom legi - veď všetky tvoje politicko-diletanské nezmysly som ti vyvrátil a riadne otrepal o hlavu... :lol: :lol: :lol:
Nemal by si sa tolko trepat o hlavu - evidentne Ti to skodi ...

Poslať 05.02.2012 18:27:12   

Obrázok užívateľa

od 26.06.2007 16:11:56
napísal 6474 príspevkov
legionar píše:

To by ale musela byť u nás na Slovensku najprv rozumná ľavica...
a voliť by mohli len tí čo majú IQ aspoň 110, ako tu bolo spomínané...
a potom by to možno šlo... :)

Poslať 05.02.2012 20:09:46   

napísal 5570 príspevkov
misojogi, práveže Palko nepovedal nič moc - ja som z toho jeho rečí skôr vyrozumel, že je to trucovitý extrémista.

Poslať 05.02.2012 20:11:17   

napísal 5570 príspevkov
legi, odpočiň si prosím ťa, už nevieš ani len čítať: tie tvoje nezmysly otrepávam o hlavu zásadne zase iba tebe... :wink:

Poslať 05.02.2012 20:14:54   

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 21:29:16
napísal 3908 príspevkov
Ako super všetci zúčastnení popierajú obsah Gorily. Možno niekto vyprodukoval ten materiál, aby destabilizoval našu rodnú hruď.

[ Príspevkov: 84 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť