Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 84 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Správa
Poslať 15.02.2012 10:52:02   

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18702 príspevkov
Peter Sivák píše:
Opäť žiaľ tvoja čistá nevzdelanosť a primitívnosť. Lorenc by nikdy neodsúdil extrémistov a už vôbex nie komunistických... :lol: :lol: :lol:
Aha, ja som zabudol, ze to bol "dobry" STBak ... :roll:

Poslať 15.02.2012 21:31:47   

od 31.12.2004 17:00:54
napísal 5570 príspevkov
Čo to melieš legi - Lorenc bol zákerný a nebezpečný eštebák. Teda nielen svojim atezmom, ale aj týmto je ti Lorenc podobný... :lol:

Poslať 15.02.2012 21:37:56   

od 31.12.2004 17:00:54
napísal 5570 príspevkov
maros, ty si proste obeťou prihlúplych amatérskych webov, kde si skrachovaní extrémsiti ako fašisti, nacisti, anarchisti či komunisti lvia svoje naivné obete...

Ty zrejme opäť ani vôbec nevieš, čo je to tá "politická korektnosť" - pôvodne je to pozitívny termín, z ktorého extrémistickí vydedenci spoločnosti na základe niektorých excesov urobili strašiaka. Oni si snáď tak ako ty myslia, že kvôli norme zakrivenia banánov v Európskej Únii svet nejako zabudene na desiatky miliónov obetí fašizmu či komunizmu...

Poslať 16.02.2012 9:40:33   Re: ETALON

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 9:21:13
napísal 6071 príspevkov
maros píše:
Vzdy presne taky nazor ako sa pozaduje.
SME ,Tyzden, Trend , Markiza by ta mali zamestnat.

ja ti neviem, ale tyzden by som nejakym echt nosicom hodnot "vacsinoveho nazoru" nenazval :D
citat sa da hocico, v mnohych clankoch citam diskusie, pretoze sa clovek moze dozvediet aj ine veci.
samotnym problemom korektnosti sa stalo to, ze veci sa zahmlievaju(zlodej prestal kradnut, lebo je zlodej, ale preto, ze pochadza zo zlych pomerov a podobne) oki, daju sa pouzivat aj neurazajuce vyrazy, ale uz to niekedy vyzera, ze je to na zahmlievanie faktov.
doteraz nepochopim, ako sa neda v praxi pouzit Palkove "pozriem a vidim" ked sa obdobna vec pouziva na rozdavanie penazi na "romske projekty"

Poslať 07.03.2012 20:32:01   

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 23:41:06
napísal 11034 príspevkov
http://gorilaslovakia.wikidot.com/penta
príloha:

http://www.aktuality.sk/clanok/202592/p ... ne-zrusit/

http://lipsic.blog.sme.sk/c/292318/Kto- ... ensku.html

Poslať 10.03.2012 1:19:21   

Obrázok užívateľa

napísal 11034 príspevkov
vraj sa máme budúci týždeň na čo tešiť...
http://tv.sme.sk/v/23711/tom-nicholson- ... ocilo.html
tak som zvedavý : )

Poslať 15.03.2012 19:57:42   

Obrázok užívateľa

napísal 11034 príspevkov
Lipšic využil posledné chvíle svojho ministrovania, aby obvinil Pavla Ruska

...z roho ako Rusko reční vyzerá ozaj dosť pochybné, že by ho odsúdili...

niekedy je to ťažko, napr. nástenkový tender. tender za stovky miliónov, a zverejnený len na nástenke - jasné ako facka.

Napriek tomu, bolo to v súlade s vtedajšími zákonmi, takže nikto nikomu nič nezmôže...

Kiež by už konečne po vyše 20 rokoch verejného rozkrádania štátu nejakého papaláša aj poslali tam, kam si zaslúži...

Poslať 27.08.2012 13:09:51   

Obrázok užívateľa

napísal 11034 príspevkov
    BRATISLAVA - Necelý pol rok od utíchnutia masových protestov proti Gorile majú demonštrácie opäť snahu ožiť. Na sociálnej sieti iniciátori zvolali protest na popud slov šéfa polície Tibora Gašpara, ktorý krátko po svojom nástupe do funkcie pre denník Hospodárske noviny povedal: Nebavme sa stále len o Gorile.

"Všetko naznačuje tomu, že slovenskí politici na čele s vládou Róberta Fica nemajú záujem o vyšetrenie kauzy Gorila. V kauze nebol dodnes nikto obvinený aj napriek 60-tisíc stranovému vyšetrovaciemu materiálu. Ukážme im preto, že nedopustíme jej zametenie pod koberec," napísali organizátori z hnutia Generácia ´89 na sociálnej sieti. Účasť zatiaľ hlási zhruba stovka ľudí.

"Protest proti vývoju v kauze Gorila" naplánovali na 9. septembra o 16. hodine, ohláseným miestom je Námestie SNP v Bratislave. Z Námestia SNP plánujú demonštranti pochodovať pred prezidentský palác a k budove parlamentu.

--- http://aktualne.atlas.sk/oziva-protest- ... polocnost/

môžu si protestovať koľko len chcú, aj tak nič nezmôžu... na Slovenku je to tak... - navyše aj tie protesty budú len utíchať, veď koho by to bavilo donekonečna protestovať, keď aj tak tie protesty nič nezmôžu... a tak to chodí... Mečiar sa siahol z verejného diania a už sa o ňom ani nehovorí, a toľké peniaze, čo si nahonobil, nikto nepýta späť (a keby aj pýtal, aj tak nedostane). a Dzurinda, Mikloš, Rusko, a i. detto.

Poslať 27.08.2012 14:10:24   

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18702 príspevkov
Gorila splnila svoj ucel - volby.
Teraz ide do stratena.
Vsetko podla planu ...

[ Príspevkov: 84 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia