Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 152 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší
Autor Správa
Poslať 02.07.2011 21:39:31   

od 30.03.2006 1:57:19
napísal 117 príspevkov
Didymos píše:
pán OO, kto tu nenávidí Mečiara? ja ho nenenávidím (návidím?).

ale keď tu Vlado prehlási Dzurindu za "NULU", kým Mečiarovi už kreslí pomaly svätožiaru :roll:

Nekreslím Mečiarovi svätožiaru, ja ho obhajujem, to je trochu rozdiel. Dzurinda je to čo je. Že je to NULA je len môj názor, za všetko, čo "spravil" pre tento štát - Slovenskú republiku, ktorý ani nechcel aby existoval, keď sa o jeho existencii rozhodovalo. Je to "len" môj názor na Dzurindu, nemusíš ho akceptovať.

Poslať 02.07.2011 21:48:44   

od 30.03.2006 1:57:19
napísal 117 príspevkov
Didymos píše:
Vlado píše:
A keď súdy na ten podvod prídu, ešte sa odvažujú tvrdiť, že súdy nesúdia dobre!!! To je nielenže nemorálne, ale vážne už aj dosť smiešne a zároveň aj dosť strašné.
je to strašné, veru...
Vlado píše:
Dzurinda (tá NULA - prepáčte, ale neodpustil som si to) .... Mečiar toto nikdy nerobil, pretože si ctil sudcov i právo. ... Všetkým tu brýzgačom na Mečiara ... ak väčšina národa budú ako povedzme dydimos alebo frederick, že im to jednoducho zožerú, tak určite.
:o :roll:

Vieš, smiešne je to vtedy, keby som to tvrdil ja, alebo ty, jednoducho radový občan. Strašné je to vtedy keď to tvrdí predstaviteľ vlády, človek, ktorý má v rukách moc. Človek, ktorý má v rukách moc a nerešpektuje súdy, spochybňuje súdy, znevažuje sudcov, je nebezpečný, možno viac, ako si dokážeš predstaviť.

Poslať 03.07.2011 10:44:43   

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 11:01:14
napísal 3926 príspevkov
Vlado píše:
Didymos píše:
Vlado píše:
A keď súdy na ten podvod prídu, ešte sa odvažujú tvrdiť, že súdy nesúdia dobre!!! To je nielenže nemorálne, ale vážne už aj dosť smiešne a zároveň aj dosť strašné.
je to strašné, veru...
Vlado píše:
Dzurinda (tá NULA - prepáčte, ale neodpustil som si to) .... Mečiar toto nikdy nerobil, pretože si ctil sudcov i právo. ... Všetkým tu brýzgačom na Mečiara ... ak väčšina národa budú ako povedzme dydimos alebo frederick, že im to jednoducho zožerú, tak určite.
:o :roll:

Vieš, smiešne je to vtedy, keby som to tvrdil ja, alebo ty, jednoducho radový občan. Strašné je to vtedy keď to tvrdí predstaviteľ vlády, človek, ktorý má v rukách moc. Človek, ktorý má v rukách moc a nerešpektuje súdy, spochybňuje súdy, znevažuje sudcov, je nebezpečný, možno viac, ako si dokážeš predstaviť.

Presne si to pomenoval! Akurát si zabudol dodať že tým človekom je Mečiar. Nezabádame ako znásilňoval demkoraciu, ako odňal mandát poslancovi (za čo nakoniec SR odsúdil aj súd EU), ako rozkradol, teda rozdal prosperujúce podniky svojim kamarátom, ktorí ich vytunelovali a následne sa ludia ocitli na dlažbe. Ako obmedzoval sudcov ako nerešpektoval súdne rozhoduntie a ako nespolupracoval, priamo bránil vyšetreniu zločinov, ako nevie dokázať pôvod svojho majetku, ako za jeho čias prekvital zločin a mafia. A predovšetým ako udelil amnestiu a zabránil tým vyšetriť skutok a potrestať vinníkov. Ako sa pobil na chodbe parlamentu (osobne som videl). On nezaložil SR - sa spamätaj. Bol to Mečiar ktorý vykrikoval že dokope Čechov so federácie. Česi sa osamostatnili a nám SR padla do lona, hoci ju Mečiar nehcel. Iba si potom pripísal zásluhy uza to čo urobil Klaus. Nebolo väčšej škodnej na Slovensku ako bol Mečiar, chvalabohu že už je na smetisku dejím.

Poslať 03.07.2011 20:48:32   

od 09.11.2001 1:00:00
napísal 13206 príspevkov
Pán misionar asi nenájde nič dobré na Mečiarovi a preto s ním sa o tom nedá debatovať. Vôbec nepochopil , čo znamená vybudovať nový štát. Vôbec nie je pravda, že Mečiar chcel zachovať federáciu s Čechmi. Skôr bol za konfederáciu, ale keď videl , že s nami by to zle dopadlo rozhodol sa pre samostatné Slovensku. Nikdy sa nenakydaLo toľko falošných obvinení ako na Mečiara. Keby sme nemali samostatný vlastný štát, dnes by sme boli chudobnou českou kolóniou.

Poslať 04.07.2011 8:49:11   

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 9:21:13
napísal 6071 príspevkov
Oliver Oravec píše:
Nikdy sa nenakydaLo toľko falošných obvinení ako na Mečiara.

nikdy? kolko falosnych obvineni vy osobne hadzete na Jana Pavla II?

Poslať 04.07.2011 11:30:40   

napísal 13206 príspevkov
PÁN VESPA:
Citácia:
kolko falosnych obvineni vy osobne hadzete na Jana Pavla II?

ani jedno, to ste prekvapený.

Poslať 04.07.2011 18:40:14   

Obrázok užívateľa

napísal 6071 príspevkov
Oliver Oravec píše:
PÁN VESPA:
Citácia:
kolko falosnych obvineni vy osobne hadzete na Jana Pavla II?

ani jedno, to ste prekvapený.

ale ale....
stavime sa?

Poslať 05.07.2011 9:47:59   

napísal 13206 príspevkov
Pán Vespa:
Citácia:
stavime sa?

Nechcel by som aby ste sa finančne zrútili kvôli bludom JPII.
Ani jedno by ste nenašli.

Poslať 05.07.2011 11:41:40   

Obrázok užívateľa

napísal 6071 príspevkov
Oliver Oravec píše:
Pán Vespa:
Citácia:
stavime sa?

Nechcel by som aby ste sa finančne zrútili kvôli bludom JPII.
Ani jedno by ste nenašli.

no, nieco vyskusam - zaparafrazujem si:

Citácia:
Čo Vám urobil Jan Pavol II, že tak ho nenávidíte ? To už hraničí s paranoiou.
Už nie je ani na tomto svete a stále Vás straší

hadajte koho :D
meciara obhajujete, ze nebol odsudeny = je nevinny
Jan Pavol II tiez nebol odsudeny = je nevinny.
myslim ze nemozete nesuhlasit ;)
takze?

Poslať 05.07.2011 14:04:28   

napísal 13206 príspevkov
Pán Vespa ,
Wojtyla bol odsúdený zákonmi Katolíckej cirkvi, ktoré hovoria, že kto verejne propaguje bludy proti katolíckej viere, či slovom alebo skutkom sa vylučuje automaticky z Cirkvi a stráca úrad v Cirkvi.
U štátnikov také niečo neexistuje, ale ak Mečiar by bol za potraty vylúčil by sa z Cirkvi , ale politický úrad by nestratil.

Poslať 05.07.2011 14:09:00   

Obrázok užívateľa

napísal 6071 príspevkov
Oliver Oravec píše:
Pán Vespa ,
Wojtyla bol odsúdený zákonmi Katolíckej cirkvi, ktoré hovoria, že kto verejne propaguje bludy proti katolíckej viere, či slovom alebo skutkom sa vylučuje automaticky z Cirkvi a stráca úrad v Cirkvi.
U štátnikov také niečo neexistuje, ale ak Mečiar by bol za potraty vylúčil by sa z Cirkvi , ale politický úrad by nestratil.

meciara odsudzuju mnohi
Jana Pavla II niektori.
ziadna autorita, hodna svojho mena ho neodsudila.
ale vidno ze vidite len co chcete vidiet.

Poslať 05.07.2011 16:27:59   

napísal 13206 príspevkov
Pán Vespa:
Citácia:

Asi ste nezbadali vo Vašom zhone, že drvivá väčšina sveta neuznala autoritu Wojtylu, nakoľko zostali vo svojom ateizme alebo vo svojich falošných náboženstvách. Potom načo bol ten cirkus , čo robil ? \všetkým sa ospravedlňoval a čo s tým dosiahol ? Podľa jedného súkromného výskumu v Bratislave v nedeľu iba 5% nejako sa zúčastňuje svojich obradov, podobne je to v iných krajinách.

Poslať 05.07.2011 16:41:17   

Obrázok užívateľa

napísal 6071 príspevkov
Oliver Oravec píše:
Pán Vespa:
Citácia:

Asi ste nezbadali vo Vašom zhone, že drvivá väčšina sveta neuznala autoritu Wojtylu, nakoľko zostali vo svojom ateizme alebo vo svojich falošných náboženstvách. Potom načo bol ten cirkus , čo robil ? \všetkým sa ospravedlňoval a čo s tým dosiahol ? Podľa jedného súkromného výskumu v Bratislave v nedeľu iba 5% nejako sa zúčastňuje svojich obradov, podobne je to v iných krajinách.

aspon sa ospravedlnil, co sa u vas este nestalo (napriek dokazanym klamstvam)
za heretika ho neoznacilo ani kopec teologov, tak preco verit prave vam.
rovnako ani drviva vacsina obcanov slovenska neuznala meciara za autoritu.

Poslať 05.07.2011 16:49:04   

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 22:07:40
napísal 12230 príspevkov
Vespa píše:
aspon sa ospravedlnil, co sa u vas este nestalo (napriek dokazanym klamstvam)

Keby slo len o klamstva-ale je toho viac. . .

Poslať 08.07.2011 21:01:23   

Obrázok užívateľa

od 22.03.2008 11:01:14
napísal 3926 príspevkov
Oliver Oravec píše:
Pán misionar asi nenájde nič dobré na Mečiarovi a preto s ním sa o tom nedá debatovať. Vôbec nepochopil , čo znamená vybudovať nový štát. Vôbec nie je pravda, že Mečiar chcel zachovať federáciu s Čechmi. Skôr bol za konfederáciu, ale keď videl , že s nami by to zle dopadlo rozhodol sa pre samostatné Slovensku. Nikdy sa nenakydaLo toľko falošných obvinení ako na Mečiara. Keby sme nemali samostatný vlastný štát, dnes by sme boli chudobnou českou kolóniou.

Vymenoval som len niektoré Mečiarove svinstvá. nevyvrátil si ani jedno, lebo sú jednoducho pravdou. Ty a tebe podobní slovenskí emigranti glorifikujú Mečiara práve a len za osamostatnenie Slovenska. Ale na tom má pramalú zásluhu. Len sa chopil šance ked to Klanus tlačil do rozdelenia. Ved česi sa už dávno pred slovákmi pripravovali na samostatný štát. Cesi mal hotové české peniaze, ked slováci len začali kolkovať Kčs. A mimochodom pri rozdelení Mečiar daroval čechom všetko - od ČEDOKU, cez, vlajku, aerolinky až po sazku. A mimochodom aj keby nevznikol slovenský štát, dnes by sme neboli nijaká česká kolónia ale samostatný a plnoprávny člen EU.

[ Príspevkov: 152 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť