Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 429 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Správa
Poslať 22.03.2012 23:25:03   

od 16.06.2005 11:52:25
napísal 8572 príspevkov
nepochopil si co pisem. asi preto, ze si to necital. co dodat, obrazok si uz spravil kazdy sam. :wink:

Poslať 23.03.2012 3:33:19   

od 31.12.2004 17:00:54
napísal 5570 príspevkov
Každý veľmi dobre pochopil čo píšeš Alnoth - je to diletantská homosexuálna propaganda a skrytá podpora praktizovania homosexuality.

Samozrejme sa to hanbíš napísať otvorene - aj preto neodpovedáš na priame otázky, len sa komicky vykrúcaš... :wink: :lol:

Naozaj si myslíš, že niekoho oklamú tvoje smiešne vytáčky, keď už dávno nie si schopný odpovedať KTO A KEDY údajne zrušil liečbu homosexuality ??? :lol:

Alebo prečo aprirori a zúrivo odmietaš terapiu homosexuality ??? :lol:

Alebo prečo sa hanbíš verejne a priamo vyjadriť k otázke celibátu homosexuálov, namiesto toho sa čoraz viac komicky zamotávaš ??? :lol: :lol: :lol:

Poslať 23.03.2012 7:44:27   

napísal 8572 príspevkov
Citácia:
Každý veľmi dobre pochopil čo píšeš Alnoth

potom je vsetko v najlepsom poriadku.

Citácia:
je to diletantská homosexuálna propaganda a skrytá podpora praktizovania homosexuality.

necital si pozorne a od isteho casu necitas VOBEC. ale to ti nevadi, lebo ty predsa vies, co si myslim aj preco si to myslim este skor nez si to myslim.

Citácia:
už dávno nie si schopný odpovedať KTO A KEDY údajne zrušil liečbu homosexuality ?

na tuto otazku som odpovedal - povedal som aj kto aj kedy. staci si to nalistovat...

Citácia:
Alebo prečo aprirori a zúrivo odmietaš terapiu homosexuality ?

toto je loz, staci si nalistovat co som k tomu v skutocnosti pisal...

Citácia:
hanbíš verejne a priamo vyjadriť k otázke celibátu homosexuálov

na tuto otazku som odpovedal. staci si to nalistovat... mimochodom, len tazko sa da predstavit ako by som mohol vyslovenim nazoru totozneho s nazorom cirkvi sokovat niekoho, kto ma vacsie teologicke vzdelanie ako my tu vsetci dokopy... :roll:

mozes sice tie svoje napady omielat aj 1000x, to este neznamena, ze sa z nich stanu moje napady, ked ja tvrdim opak.

s tymto ta prenechavam tvojmu osudu - vobec nepochybujem, ze si v akejkolvek teme, ci jej uz rozumies alebo nie, vystacis aj celkom sam...

:wink:

Poslať 23.03.2012 19:59:34   

napísal 5570 príspevkov
Veľmi správne píšeš Alnoth, že každý už pochopil, že u teba ide o skrytú homosexuálnu propagandu. Tvoje neustále komické vykrúcačky i otvorené lži ťa už dávno usvedčili:

Nikdy si priamo nenapísal a už vôbec nedokázal, KTO A KEDY údajne zrušil liečbu homosexuality - je to totiž len tvoje primitívne prekrúcanie reality s následným tvojim obvyklým falšovaním faktov...

Neustále aprirori a zúrivo odmietaš terapiu homosexuality - takmer si išiel do hysterickej vývrtky, ako si sa vytočil aby si poprel akúkoľvek alterantívu na vyliečenie homosexuality. Tu je jasná priama úmera: takmer všetci gayovia, ktorí odmietajú akúkoľvek terapiu homosexuality, zároveň praktikujú či propagujú praktikovanie homosexuality. A samozrejme neuveriteľne hystericky odmietajú čo len uvažovať o celibáte ako a svojom prípadnom životnom štýle.

Neustále sa hanbíš verejne a priamo vyjadriť k otázke celibátu homosexuálov s úplne primtívnou výhovorkou, že si to vraj už údajne urobil - lenže práveže si sa NIKDY k tomu jasne a priamo nevyjadril. Boli iba také tvoje obvyklé tančeky okolo horúcej kaše, aby náhodou tvoji homokámonši neboli až tak hrozne popletení, že by mohli dokonca aj uvažovať o terapii a možno dokonca následne prestať medzi sebou súložiť a zaujímať sa o normálny život. :wink: :lol:

Teda prenechávam ťa tvojmu svedomiu, aby si aspoň RAZ porozmýšľal KOMU slúžia a KOMU "pomáhajú" tvoje útoky vôbec čo len na alternatívu terapie homosexuality, ako aj tvoje falšovanie údajného zastavenia liečby gayov a neustále zahmlievanie v otázke celibátu homosexuálov.

Poslať 23.03.2012 22:29:41   

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18702 príspevkov
Keby sme niekomu navrhli, aby sa liecil, tiez ho to rozzuri ... :wink: :D

Poslať 24.03.2012 10:57:27   

napísal 5570 príspevkov
Máš pravdu legi, Alnoth by sa určite rozzúril, keby si mu navrhol liečenie... No on by sa však riadne vytočil, už keby si sa ho iba spýtal, či je homosexuál...

Ale ty si mu v tomto podobný legi - taktiež ideš do hysterickej vývrtky, keby si mal čo len uvažovať o liečbe svoje patologickej nenávisti k Bohu, kreťanstvu, a samozrejme najmä ku KC...

Poslať 26.07.2012 9:47:12   

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 9:21:13
napísal 6071 príspevkov
http://portal.statistics.sk/files/obce_ ... znanie.pdf
len tak som si pozeral ze ktore okresy su na tom ako s nemzamestnanostou a reku skusim pozriet aj ako su na tom s prihlasenim sa k viere...
no, nemodlia sa, volia komunistov a sa cuduju potom...

Poslať 26.07.2012 10:00:45   

napísal 8572 príspevkov
Citácia:
Nikdy si priamo nenapísal a už vôbec nedokázal, KTO A KEDY údajne zrušil liečbu homosexuality - je to totiž len tvoje primitívne prekrúcanie reality s následným tvojim obvyklým falšovaním faktov...

nenapisal som? mozno si si to len neprecital, ale to ma neprekvapuje... liecba homosexuality sa "nezrusila" - su ludia ktori sa o to navzdory neuspechom pokusaju dalej a znovu. zmenil sa postoj cirkvi - v praktickej pastoracii ti uz knaz nepovie "chod sa liecit tam a tam". dnes ti uz povie "pomozu ti najlepsie tam a tam" a to "tam a tam" som ti presne popisal - a su to zdruzenia pri katolickej cirkvi ktore nepresadzuju liecbu.

naproti tomu ty si ani len nevedel o com hovorim, ked som ti tie zdruzenia menoval - teda presne to co kc ODPORUCA si nepoznal! hlavne ze v jej mene tu plujes ohen a siru... :roll:

Citácia:
Neustále sa hanbíš verejne a priamo vyjadriť k otázke celibátu homosexuálov s úplne primtívnou výhovorkou, že si to vraj už údajne urobil - lenže práveže si sa NIKDY k tomu jasne a priamo nevyjadril.

co mam s tebou robit ked necitas prispevky? a znovu si vymyslas klamstva? ako sa da diskutovat s clovekom, ktori tvrdi ze biela je cierna, ked sa vsetci divame na bielu? aspon 3x som uz napisal, ze pre krestana homosexuala je abstinencia jedine riesenie - to ale neznamena, ze sa z toho moze VYLIECIT!

Citácia:
Teda prenechávam ťa tvojmu svedomiu, aby si aspoň RAZ porozmýšľal KOMU slúžia a KOMU "pomáhajú" tvoje útoky

prosim ta o to! prenechaj ma mojmu svedomiu! je naozaj unavne neustale ti opakovat ze klames, vymyslas si a necitas co pisem. takze snazne ta prosim, prenechaj ma mojmu svedomiu!

vratim sa k mojim "utokom". v tamtej teme som reagoval na misiona3, ktory vravel o liecbe homosexualov. ja som na to povedal, ze vysledky nenasvedcuju tomu, ze by to slo liecit. toto je ten moj hrozostrasny, farizejsky, zlovolny utok na katolicku cirkev. :roll: potom si samozrejme nabehol ty, obvinil si ma (nepravdivo) z toho ze sirim homo propagandu, obvinil si ma (nepravdivo) ze utocim na katolicku cirkev, obvinil si ma (nepravdivo) ze nezaujimam postoj k celibatu homosexualov, atd. atd. - a to bez toho aby si poznal pastoracnu prax v katolickej cirkvi. plne vlastnych golov, hlavne ze sam pred sebou sa citis ako svaty paladin, obhajca viery.

Poslať 26.07.2012 19:54:08   

napísal 5570 príspevkov
Alnoth, ty žiaľ nie si žiadny partner do serióznej diskusie, pretože neustále zavádzaš a aj očividne klameš:

Ty totiž nepoužil oba tvoju frázičku, že "výsledky nenasvedčujú tomu, že by sa to šlo liečiť" - ty si spustil aj hysterické výlevy, ako sa nad vraj možnosťou liečby gayov opovržlivo smejú tvoji homokámoši !

A šmahom ruky si kvôli svojim smejúcim sa gayom spochybnil svedectvá vyliečných homosexuálnych kresťanov aj niektorých psychiatrov (spomínala sa tu napr. terapia holanského kresťanského psychiatra či Rakúsove vyjadrenia).

Veď ja dobre viem, že existujú aj iné, negatívne názory psychiatrov na liečbu gayov a a že sú dokonca u ateisitov momnetálne väčinové: rozumieš však tomu, že ty si spolu s usmievajúcimi sa homokámošmi APRIORI A S ÚPLNE TUPÝM DEŠPEKTOM ODMIETOL AKÚKOĽVEK MOŽNOSŤ TERAPIE GAYOV ???

Ja som nepoznal nejakú údajnú prax KC v oblasti terapie gayov. V istom zmyle je pre mňa dokonca momentálna nejaká prax KC vo vzťahu ku gayom vedľajšia - ide o tvoje hysterické útoky (plné tupého dešpektu) na akúkoľvek možnosť terapie gayov pod "úžasným" argumentom, že sa tomu vraj tvoji homokámoši smejú. Asi ťa obliala veľká hrôza, že by sa tvoji homokámoši mohli smiať aj tebe - no nevídali, aká by to bola veľká katastrofa ! :lol:

[ Príspevkov: 429 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť