Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 429 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší
Autor Správa
Poslať 20.03.2012 5:37:42   

od 31.12.2004 17:00:54
napísal 5570 príspevkov
To sú opäť a stále iba smiešne výhovorky Alnoth:

NEMÁŠ vôbec žiadne argumenty proti liečbe gayov a ANI SI ICH NIKDKY NEMAL - mal si iba údajnú výpoveď smejúceho sa gaya, ktorý ti údajne niečo mohol ukázať.

Nečudujem sa, že nevieš zdôvodniť prečo ako údajný kresťan SLEPO VERÍŠ (často praktikujúcim a ateistickým) homosexuálom - a pritom apriori a s dešpektom NEVERÍŠ ex-gayom a kresťanským psychiatrom, ktorí uvádzajú spôsoby liečby a aj jej úspešnosť, tak ako som ich aj ja uviedol.

A samozrejme sa neustále farizejsky a zbabelo ODMIETAŠ vyjadriť ku celibátu, či ide o jediný morálny a teologicky prípustný spôsob života pre homosexuálov. Tvoje predošlé farizejské tančeky okolo celibátu neboli žiadnou priamou odpoveďou - boli iba ak tvojou skrytou propagáciou praktikovania homosexuality v kresťanskom prostredí...

Poslať 20.03.2012 8:03:55   

od 16.06.2005 11:52:25
napísal 8572 príspevkov
necital si moje prispevky pozorne. vrat sa, precitaj co som tvrdil a potom reaguj.

Poslať 20.03.2012 17:15:57   

napísal 5570 príspevkov
Stále iba smiešne výhovorky Alnoth, už ani nevieš čo píšeš: ty si predsa NIKDE nevyjadril jasne o celibáte pre gayov už vôbec NEMÁŠ žiadne relevantné argumenty proti liečbe gayov a ANI SI ICH NIKDY NEMAL.

Nevieš zdôvodniť, prečo ako údajný kresťan SLEPO VERÍŠ (často praktikujúcim a ateistickým) homosexuálom - a pritom apriori a s prihlúplym dešpektom NEVERÍŠ ex-gayom a kresťanským psychiatrom, ktorí uvádzajú tak spôsoby liečby ako aj jej úspešnosť, tak ako som ich tu už uviedol.

Farizejsky a zbabelo sa ODMIETAŠ vyjadriť ku celibátu, či ide o jediný morálny a teologicky prípustný spôsob života pre homosexuálov. Tvoje predošlé vajatanie okolo celibátu gayov neboli žiadnou priamou odpoveďou - celkovo teda tieto tvoje komické vykrúcačky sa ukazujú byť iba ak skrytou propagáciou praktikovania homosexuality v kresťanskom prostredí.

Poslať 20.03.2012 18:22:15   

napísal 8572 príspevkov
necital si pozorne. vrat sa a skus znova. okrem toho mi OPAT vkladas do ust kopu veci co som vobec NEPOVEDAL... naopak to co som POVEDAL, si si neprecital... tak aka debata? :roll:

skus vysvetlit ako mozem viest dialog s niekym, kto nepocuva co hovorim?

btw, "uspesnost" liecby neexistuje. existuju leda tak nahodne pripady, skor v duchu vynimiek potvrdzujucich pravidlo... :wink:

Poslať 20.03.2012 20:12:53   

napísal 5570 príspevkov
Alnoth, keby si mal čo len šajn o liečení homsoexuality a nešíril stále iba ateistickú netolerantnú homosexuálnu propagandu, vedel by si, že sa u kresťanských gayov uvádza až 60% úspešnosť terapie. Ako som už uvedol - aj JEDNO JEDINÉ percento gayov schopných zriecť sa praktikovania ťažkého hriechu alebo mať normálnu rodinu dáva MILIÓNY vyliečneých a možno aj spasených ľudí.

Samozrejme, že NEMÁŠ žiadne argumenty proti terapii gayov, MÁŠ LEN OBVYKLÚ NETOLERANTNÚ homosexuálnu propagandu, šírenú (možno niekedy aj neúmyselne) VŽDY A VŠADE väčšinou médií.

Ty si Alnoth nielenže naletel na takýto ateistický homosexuálny masmediálny teror, ty si sa stal jeho komickou hlásnou trúbou, a to napriek SVEDECTVÁM KRESŤANSKÝCH EX-GAYOV A PSYCHIATROV, ktorí ťa usvedčujú zo lži.

Ja som si dávno prečítal tvoje smiešne vajatanie okolo celibátu gayov a tvoje hysterické šírenie homosexuálnej propagandy proti terapii homosexuality.

Je to stále iba tvoja tá istá skrytá propaganda praktizovania homosexuality - a samozrejme chceš zúrivo zabrániť každej zmienke o možnosti liečenia, toto tá tvoja ateistická homosexuálna lobby jednoducho neznesie....

Poslať 20.03.2012 21:40:21   

napísal 8572 príspevkov
Citácia:
vedel by si, že sa u kresťanských gayov uvádza až 60% úspešnosť terapie.

cim to len je, ze na slovensku od takej uspesnej liecby upustili? hmm... :lol:

Citácia:
JEDNO JEDINÉ percento gayov schopných zriecť sa praktikovania ťažkého hriechu alebo mať normálnu rodinu dáva MILIÓNY vyliečneých a možno aj spasených ľudí.
:lol: :lol:

tak uz tym tvojim "statistikam" zacinam rozumiet.... :lol:

schopny zriect sa = zit v celibate, pretoze ta stale pritahuju muzi
vylieceny = nepritahuju ta uz muzi, ale zeny

neviem ci si to vsimnes, aleb ci vobec tento prispevok precitas, ale medzi tymi dvoma je veeeeeeelky rozdiel. :wink:

necital si pozorne, preto tvoje reakcie nedavaju zmysel. vrat sa a skus si precitat znovu co som pisal...

Poslať 20.03.2012 21:48:21   

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 22:29:16
napísal 3708 príspevkov
http://palko.blog.sme.sk/c/293839/Otvor ... dy-SR.html

Poslať 20.03.2012 21:50:46   

napísal 8572 príspevkov
ten list som cital. aj by bolo na co reagovat, len nechcem zasa odvliect celu diskusiu inam...

Poslať 21.03.2012 7:39:16   

napísal 5570 príspevkov
Nebuď smiešny Alnoth - tvoje reakcie už dávno nedávajú zmysel, a to ani ako tvoja bežná homosexuálna propaganda... :lol: :lol: :lol:

Mohol by si napísať, KTO na Slovensku vraj upustil od liečenia gayov - čo je tvoj jediný stupídny "argument" v tvojej homosexuálnej propagande ??? :wink: Asi si to liečenie zrušil ty osobne spolu s tvojim usmievajúcim sa homokámošom... :wink: :lol: :lol: :lol:

Ty nie že nečítaš pozorne, ty nečítaš vôbec: podľa tvoje homsoexuálnej propagandy sa homosexuáli za žiadnych okolností nemajú liečiť (pretože to nechce tvoj usmievajúci sa homokámoš a ani jeho ďalší homokámoši) - - to je prvý bod programu homosexuálov...

Druhým bodom vašej homopropagandy je, že na celibát gayov cudne mlčíte a záhadne sa so svojim homokámošom usmievate - aj tu teda snaživo podporuješ homopropagandu svojimi stupídnymi výhovorkami. Jednozančné vyjadrenie k celibátu gayov z teba nevypadne, možno sa bojíš že tvoj homokámoš sa prestane na teba usmievať... :wink: :lol:

Poslať 21.03.2012 9:06:27   

napísal 8572 príspevkov
Citácia:
a to ani ako tvoja bežná homosexuálna propaganda

vobec si nepochopil co tu cely cas pisem. vrat sa a precitaj si co tvrdim naozaj.

Citácia:
Mohol by si napísať, KTO na Slovensku vraj upustil od liečenia gayov

vsetky vyznamnejsie cirkvou podporovane aktivity na pomoc krestanskym gayom. vymenoval som ich uz mnohokrat, ale ty si ani nevedel o com hovorim... spominas si? :roll:

Citácia:
podľa tvoje homsoexuálnej propagandy sa homosexuáli za žiadnych okolností nemajú liečiť

necitas pozorne, pripadne necitas vobec. vrat sa a precitaj si co tvrdim naozaj.

Citácia:
Druhým bodom vašej homopropagandy je, že na celibát gayov cudne mlčíte

necitas pozorne, pripadne necitas vobec. vrat sa a precitaj si co tvrdim naozaj.

Poslať 21.03.2012 19:42:58   

napísal 5570 príspevkov
Ty si veľký komik Alnoth, ale inak to s tvojou homosexuálnou propagandou ani dopadnúť nemohlo: ty si stále ešte nič nepochopil, hlavná vec že sa za to ešte aj zbabelo schovávaš...

Mohol by si konečne vymenovať, KTO okrem teba a tvojich homokamarátov "prestal liečiť gayov" a nejako to aj s prepáčením doložiť ??? :lol:

A už dokonca zabúdaš aj svoju vlastnú homosexuálnu propagandu: to ty si predsa oduševnene tvrdil, že liečenie gayov nie je žiadnou reálnou alternatívou pre gayov a že by to tvojim homokamarátom len zbytočne poplietlo hlavy... :lol: Veľmi sa bojíš, že by to dokonca mohlo odviesť tvojich homokámošov aj od ich homosexuálnych aktivít, no aká to veľká hrôza pre Alnotha, keby niektorí homosexuáli dokonca prestali medzi sebou súložiť ! :lol:

Na celibát gayov taktiež nemáš žadnu priamu odpoveď, len komické výhovorky - veď by si predsa mohol úplne popliesť tvojich homokámošov takým hrozným spôsobom, že mohli by dokonca aj prestať medzi sebou súložiť ! :lol: :lol: :lol:

Poslať 21.03.2012 23:21:39   

napísal 8572 príspevkov
nepochopil si co pisem, lebo necitas co pisem.

precitaj si to znovu a reaguj na to co som naozaj napisal. inak tvoje prispeveky nemaju hlavu ani patu, vacsina z nich su hole vymysly a zbytok je prekruteny. bez toho aby si si precital co pisem, sa ti nepodari zmysluplne zareagovat...

Poslať 22.03.2012 7:52:16   

napísal 5570 príspevkov
Chápem Alnoth, že sa už hanbíš za svoju homosexuálnu propagandu, že sa bojíš sa priamych odpovedí na moje otázky a že sa neustále tak komicky vykrúcaš - ani sa ti nečudujem... :wink: :lol:

Mohol by si konečne vymenovať, KTO okrem teba a tvojich homokamarátov "prestal liečiť gayov" a nejako to aj s prepáčením doložiť ??? :lol:

Ako si vlastne myslel, keď si tak oduševnene tvrdil, že liečenie gayov nie je žiadnou reálnou alternatívou pre gayov a že by to tvojim homokamarátom len zbytočne poplietlo hlavy ??? :lol: Je to pre Alnotha až taká veľká hrôza, keby niektorí "popletení" homosexuáli dokonca prestali medzi sebou súložiť ??? :wink:

A tiež k celibát gayov sa bojíš otvorene vyjadriť, máš len samé stupídne výhovorky. Veď by si predsa mohol úplne popliesť svojich homokámošov takým hrozným spôsobom, že mohli by mohli dokonca aj prestať medzi sebou súložiť ! :lol: :lol: :lol:

Poslať 22.03.2012 11:12:37   

napísal 8572 príspevkov
toto si uz pisal a je to stale rovnako mimo ako to predtym. mojich nazorov a postojov tu prezentovanych sa to nijako netyka, takze pri najlepsej voli sa na to neda reagovat.

co sa tyka dolozenia:
ad1 - uz som to dolozil, ale ty to necitas - daaavno, pred mnohymi stranami. ked to dolozim ZNOVA tak zasa budes do nemoty opakovat aby som to predsa len dolozil ZASA? stacilo by citat co pisem...

ad2 - odteraz vsak povazuj akekolvek tvoje nemiestne vyzadovanie mojho dokladovanie za zodpovedane touto tvojou vetou:

nemyslim si, ze si natolko neinteligentny aby si si to nevedel aj sam vygooglit.

Poslať 22.03.2012 21:24:14   

napísal 5570 príspevkov
Alnoth,

svoje zbabelé vykúcanie doplňuješ klamstvom, takto tvoja homosexuálna propaganda nikoho nepresvedčí. Dokonca aj nevidíš, že práve ti klepem o hlavu TRI, nielen DVE tvoje lži. :wink: :lol:

Vôbec NIKDY A NIKDE si ničím nepodložil svoju prvú homosoexuálnu lož, že by vraj na Slovensku (okrem tvoje údajnej homokumpánie z baru) niekto prestal liečiť homosexualitu... :lol: Možno ste však dokonca ty alebo tvoji homokamaráti dokonca terapiu gayov medzičasom už aj zakázali... :lol:

Druhým bodom tvojej homosexuálnej propagandy je tvoje tvrdenie, že liečenie homosexuality nie je alternatívou pre gayov a že to tvojim homokamarátom radšej vôbec netreba "zbytočne tlačiť do hlavy" ??? No je to pre Alnotha skutočne veľká preveľká hrôza, keby niektorí takto "popletení" homosexuáli dokonca prestali medzi sebou súložiť a snažili sa túto úchylku vyliečiť ??? :wink: :lol:

K celibát gayov sa BOJÍŠ vyjadriť, mal si k tomu len samé tie svoje smiešne výhovorky. Veď by si predsa jasným vyjadrením k celibátu homosexuálov mohol úplne popliesť svojich homokámošov takým hrozným spôsobom, že by poniektorí dokonca mohli prestať prevádzkovať medzi sebou svoje erotické hry ! :lol:

Homosexuáli nesú svoj kríž ako každý iný človek a zaslúžia si citlivý prístup - ale to neznamená, že musíme úplne všetci zhltnúť a šíriť celú ich (ateistickú) homosexuálnu propagandu, tak ako ty Alnoth.

[ Príspevkov: 429 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť