Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 429 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší
Autor Správa
Poslať 19.03.2012 12:35:50   Zaujimave

od 07.03.2005 10:03:44
napísal 415 príspevkov
Jeden sud v Rusku vyniesol rozsudok ze homosexuali su nepriatelia statu lebo vedome nechcu mat deti , cim ohrozuju buducnost naroda a tym celistvost krajiny.
Taketo rozsudky sice pozname z Ameriky ale ma to racionalne jadro.
:wink:

Poslať 19.03.2012 12:36:27   

od 16.06.2005 11:52:25
napísal 8572 príspevkov
Citácia:
co urobis ked macka nechape ze je macka a ked pes nechape ze je pes ?

praveze toto si mnohi myslia - ze vsak co sa ondeju, kurnik sopa akurat co vymyslaju blbosti. su chlapi, tak nech sa podla toho spravaju...

ibaze to vobec nie je o tom ako sam seba "chape" a uz vobec nie o tom, ze "nechape skutocnost".

vacsinou totiz, tito macko-psi stravia nemalo casu a usilia tym, ze sami seba snazia presvedcit ze nie su ziadni macko-psi, ale obycajne macky ci psi. akurat to nefunguje...

Citácia:

racionalne jadro mozno, len to racio za tym je nepravdive. a pozreli sa tak aj na knazov, reholnikov a reholnicky - ktori vedome nechcu mat deti a teda.... :wink:

takze otazka skor znie, co urobis, ked zistis ze nech robis co robis, stale si len macko-pes?

Poslať 19.03.2012 13:14:36   Re: Zaujimave

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18698 príspevkov
maros píše:
Jeden sud v Rusku vyniesol rozsudok ze homosexuali su nepriatelia statu lebo vedome nechcu mat deti , cim ohrozuju buducnost naroda a tym celistvost krajiny.
:wink:
Kde v tom vidis racionalne jadro ? :roll:

Poslať 19.03.2012 13:32:03   Re: ?

od 06.06.2006 15:24:18
napísal 2874 príspevkov
legionar píše:
maros píše:
Legionar,
co urobis ked macka nechape ze je macka
a ked pes nechape ze je pes ?
Ja nic. :)
A Ty ?

To je dobre.Niekto by však urobil "dúhový pride" mačkopsov a tvrdil,že im najprv treba povoliť registrované partnerstvá a potom predefinovať pojem manželstva tak,aby sa to dalo napasovať na spoločné spolužitie mačičiek,ktoré sú presvedčené,že sú havkovia so psami.Potom by sa zaviedla ešte povinná literatúra - Psíček a mačička od Čapka,ktorý to síce myslel ináč,no keď sa to hodí do krámu,tak čo :wink:

Poslať 19.03.2012 13:35:13   Re: ?

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18698 príspevkov
Miro Derik píše:
legionar píše:
maros píše:
Legionar,
co urobis ked macka nechape ze je macka
a ked pes nechape ze je pes ?
Ja nic. :)
A Ty ?

To je dobre.Niekto by však urobil "dúhový pride" mačkopsov a tvrdil,že im najprv treba povoliť registrované partnerstvá a potom predefinovať pojem manželstva tak,aby sa to dalo napasovať na spoločné spolužitie mačičiek,ktoré sú presvedčené,že sú havkovia so psami.Potom by sa zaviedla ešte povinná literatúra - Psíček a mačička od Čapka,ktorý to síce myslel ináč,no keď sa to hodí do krámu,tak čo :wink:
Registrovane partnerstvo nie je manzelstvo, nic netreba predefinovavat.
Staci dodefinovat ... :)

Poslať 19.03.2012 13:40:26   

od 06.06.2006 15:24:18
napísal 2874 príspevkov
Cameron v Británii navrhol redefinovať pojem manželstva.Oni sú už "dalej".My ešte tak v "prdeli" nie sme,no homolobby ide tvrdo po svojom.Všimni si,že aj u nás mnohí "pohoďácki" kresťania pripúšťajú prijatie homopartnerstiev.Ak sa u nás prijme zákon o tom,že mačička môže byť aj havko a zavedie sa registrované partnerstvo mačkopsov,tak po vzore "vyspelých demokracií" pod tlakom hesiel "žijeme v 21.storočí,nech žijú mačkopsy a pod." budeme redefinavať.

Poslať 19.03.2012 13:47:55   

napísal 8572 príspevkov
ani dodefinovat nic netreba. vsetko co homosexuali uvadzaju ako potrebne na svoje spoluzitie uz existuje pravne zadefinovane a kazdy clovek si ich moze zmluvne podchytit ked chce.

Poslať 19.03.2012 18:16:26   

od 31.12.2004 17:00:54
napísal 5570 príspevkov
Pokiaľ sa pokúsim zosumarizovať Alnothove diletanské lži a osočovanie ex-gayov, kresťanských psychiatrov a Cirkvi, musím žiaľ konštatovať:

- Alnoth ako údajný "kresťan" žiaľ verí svedectvu (často praktikujúcich a ateistických) homosexuálov bez štipky vôle vyliečiť sa omnoho viac, ako svedectvám ex-gayov a kresťanských psychiatrov, ktorí uvádzajú úspešnosť liečby homosexuality 15 - 60% (rozpätie je dané jednak použitou terapiou, ako aj samotným definovaním pojmu "vyliečenie"). Aj keby išlo iba o JEDNO JEDINÉ percento vyliečených gayov, vždy to ešte znamená MILIÓNY vyliečných gayov schopných riadneho manželstva. (Legiho obvyklé kolosálne stupidity ohľadne metód liečenia, že či vraj ide o "elektrošoky či kastráciu" nestoja ani za výsmech, pretože ide zväčša o novšie psychitarické metódy a varianty psychoanalýzy.)

- Alnoth sa neustále úplne farizejsky a zbabelo ODMIETA vyjadriť ku celibátu, či ide o jediný morálny a teologicky prípustný spôsob života pre homosexuálov.

Alnothovi teda zrejme ide o (zatiaľ) skrytú propagáciu praktikovania homosexuality v kresťanskom prostredí - ako inak si vysvetliť jeho nepríčetne zúrivý odpor voči akejkoľvek DOBROVOĽNEJ terapii homosexuality, ako aj jeho zbabelé a farizejské vyhýbanie sa priamej odpovede na otázku o celibáte homosexuálov.

Poslať 19.03.2012 18:26:16   

Obrázok užívateľa

od 15.11.2009 22:29:16
napísal 3894 príspevkov
http://www.thewarningsecondcoming.com/s ... grave-sin/

Poslať 19.03.2012 19:04:30   

Obrázok užívateľa

od 15.05.2006 9:21:13
napísal 6071 príspevkov
alnoth píše:
ani dodefinovat nic netreba. vsetko co homosexuali uvadzaju ako potrebne na svoje spoluzitie uz existuje pravne zadefinovane a kazdy clovek si ich moze zmluvne podchytit ked chce.

no a presne o tom vravim - naco potom davat dalsie statne zakony, ak ssa to da zmluvne?

Poslať 19.03.2012 20:46:06   

napísal 8572 príspevkov
ad sivak:
kym nereagujes na to co som NAPISAL naozaj neviem ako alebo preco by som na teba reagoval.

odpovedi na tvoju otazku sa nevyhybam. odmietam ti robit pajaca na povel - tuto istu otazku som zodpovedal v tomto vlakne. je to len dokaz toho, ze busis a busis bez toho aby si si cital co pisem... zmier sa s tym, ze ti to nezopakujem a necham ta to hladat, pokial ti na tom zalezi. ked to chces povazovat za zbabelstvo, ok, pripis si to k dalsim svojim falosnym domnienkam.

Citácia:
no a presne o tom vravim - naco potom davat dalsie statne zakony, ak sa to da zmluvne?

podla mna to tiez netreba, aj ked je pravda, ze by sa to byrokraticky zjednodusilo - vybavia si jeden papier namiesto x roznych zmluv pre x roznych prilezitosti.

Poslať 19.03.2012 21:09:55   

Obrázok užívateľa

od 26.06.2007 17:11:56
napísal 6474 príspevkov
Jeden protestant tvrdí, že homosexualita sa dá vyliečiť modlitbou.
Aj napísal o tom knihu.

Poslať 19.03.2012 21:55:14   

napísal 5570 príspevkov
Modlitbou sa dá vyliečiť v podstate všetko, ak Boh rozsúdi, že je to na fyzický a hlavne duchovný prospech nemocného a jeho okolia - ale aj páter Pio, napriek mnohým zázračným uzdraveniam, ktorých bol svedkom a za ktoré sa modlil, dal postaviť cirkevnú nemocnicu so slovami: "...nemôžeme predsa vždy očakávať zázrak..."

Zdá sa teda, že musíme rešpektovať aj fyzický svet tak ako ho stvoril Boh a ako sme ho my ľudia čiastočne znetvorili - ak by sa zázraky stali takými bežnými ako bežné prírodné javy, potom by sme vlastne ani nevedeli dosť dobre rozlíšiť fyzickú realitu.

Poslať 19.03.2012 22:00:48   

napísal 5570 príspevkov
To sú iba smiešne výhovorky Alnoth, UŽ NEMÁŠ žiaden agrumenty proti liečbe a ANI SI ICH VLASTNE NIKDKY NEMAL, resp. možno už ani na svoje pokrytecké lži nemáš žalúdok ani svedomie...Nečudujem sa ti, odporovať realite sa nedá nadlho, čoskoro príde zrútenie...

Celkom ťa Alnoth chápem, ako sa neustále farizejsky a zbabelo ODMIETAŠ vyjadriť ku celibátu, či ide o jediný morálny a teologicky prípustný spôsob života pre homosexuálov. To by predsa odporovalo tvojej skrytej propagácii praktikovania homosexuality v kresťanskom prostredí... :wink:

Poslať 19.03.2012 22:59:24   

napísal 8572 príspevkov
co keby si si konecne priznal, ze vlastne moje prispevky len tak, ledabolo prebehnes ocami a vobec ta vlastne nezaujima co hovorim...? :roll:

ty mas tu nebetycnu oplzlu drzost vraviet MNE ze sa odmietam vyjadrit k tvojej otazke, potom co som na nu UZ ODPOVEDAL, akurat ty si si to pri svojom hrrrrr pristupe NEVSIMOL???

Citácia:
To by predsa odporovalo tvojej skrytej propagácii praktikovania homosexuality v kresťanskom prostredí.

utrpel si nejaky uraz? o com zasa bluznis?

Citácia:
...nemáš žalúdok...

mas pravdu, ze uz nemam zaludok... na dalsi rozhovor s clovekom s tazkym kognitivnym postihom. je to nad moje sily, lamem nad tebou palicu, co som mohol som skusil, tento boj zdravy rozum prehral. aj to sa stava... pri tebe dokonca pravidelne.

[ Príspevkov: 429 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť