Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 1891 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 123, 124, 125, 126, 127

10. marca 2012
Budem volit rovnaku stranu/hnutie ako v r. 2010 44%  44%  [ 7 ]
Budem volit inu stranu/hnutie ako v r. 2010 38%  38%  [ 6 ]
Este som sa nerozhodol, ale chcem ist volit 0%  0%  [ 0 ]
Budem volit neplatne (vhodenim prazdnej obalky) 0%  0%  [ 0 ]
Nebudem volit 19%  19%  [ 3 ]
Celkom hlasov : 16
Autor Správa
Poslať 26.06.2012 18:27:38   

Obrázok užívateľa

od 07.08.2006 22:41:06
napísal 11018 príspevkov
legionar píše:
Didymos píše:
alnoth píše:
je schopna presadzovat si svoje aj za cenu padu vlady - vid euroval
na strane druhej, vždy lepšie než sulík, ktorý je schopný NEPRESADIŤ si svoje a ešte nechať aj vládu padnúť, hoci je jasné, že si tým to svoje aj tak nepresadí... úplný amatér... nič dobré tým nedosiahol, iba zlé... vari teraz sa mu to už páči? : (
Uz tolko nehul ... :lol:
ja nehúlim ani som nikdy nehúlil, narozdiel od sulíka... vidíš, ktovie, či tá jeho nerozumnosť nie je dôsledkom aj toho... ktovie... (ale btw. keď sme už pritom, neviem ako sa im to podarilo tak rýchlo a ľahko zlegalizovať drogy pod zámienkou medicínskeho použitia, že o tom ani nebolo moc počuť v médiách, divné...)

[ Príspevkov: 1891 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 123, 124, 125, 126, 127

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť