Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 75 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa
Poslať 28.03.2010 1:42:53   

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 22:07:40
napísal 12230 príspevkov
Camo-nerob zo seba blbca. . . Teda-pre mna,za mna rob,len potom necakaj,ze ta niekto bude brat vazne. . .

Poslať 28.03.2010 1:48:56   

od 28.06.2009 11:26:27
napísal 1144 príspevkov
Neurážaj ma ty chuj, lebo to čo ste teraz s misojogim predviedli je tak na pľuvanec do ksichtu a pozor na to, že mi z katechizmu vyplýva právo sa brániť. Ja fakt neviem z kade sa berie sebavedomie takých debilov ako ste vy. Ja si poviem svoje a za tým si stojím. S takými hovädami ako ste vy dvaja nechcem mať nič spoločné, hoci by ste aj vytŕčali nejakému farárovi zo zadku a kričali, že ste katolíci. Ste prasce, ktoré sú mi na pohoršenie.

Len mi je divné, že nikomu nestojí za to sa ozvať, lebo si nechcú nikoho pohnevkať či čo. A to ani ešte nikoho neprenasledujú. Ale toto je fakt iný masaker a na grcanie je mi aj z takýchto ľudí....

Poslať 28.03.2010 2:06:46   

Obrázok užívateľa

od 24.11.2009 0:52:31
napísal 12569 príspevkov
Kód:
Misojogi:
Veď ty si koniec koncov totálny primitív.

sorry Camo
ale ja to fakt nedokazem brat vazne
obzvlast ked vidim ze zacinas druhym vulgarne nadavat

pozri v zakladnej myslienke s Tebou suhlasim ....
chcel si tym clankom na blogu povedat ze zivot je stale zivot ci do dvoch rokov, alebo do 6 rokov alebo do 12 tyzdnov ...

mne ten cierny humor pomaha vyrovnat sa s tazkostami zivota ....
aby som zvladal niektore veci ... svoje debky, prehry, neuspechy a tak

Poslať 28.03.2010 7:37:38   

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 22:07:40
napísal 12230 príspevkov
Zhrnutie-ako som sa stal debilom . .
.vite-to bylo tak. . . :lol:

misojogi píše:
vzdy ked si precitam ten nazov temy tak mi napada
naozaj a preco vlastne? .. ?
som dokonca za to zvysit tu hranicu na 6 rokov ...
:-D

Takto som si to vylozil ja. . .priatel legionar to vystihol presne. . .
legionar píše:
Ano, kludne ich mozeme neutracat aj od siestich ... :lol: :lol: :lol:

Naco som sa dozvedel,ze-
camo píše:
No tak ak sa nepotrebujete ventilovať, tak to
Citácia:
Lebo ja nemôžem vedieť všetko a zachrániť svet, bez toho, aby mi niekto z mojich bratov pomohol. Tí ma v tom ale radi nechajú....
ste potom nemohli písať vy, ale niekto zneužil váš nick?
Zase hovoríte v mene niekoho iného. !!!Odvykajte si!!!
Ja sa nerozplačem, z toho, že vy sa radšej bavíte o ničom, ale som z toho rozčarovaný, to hej.....
jasne,ze som ten citat nepisal ja-len som ho pouzil. . . :lol: A ceresnicka na torte. . .
camo píše:
No a Misojogy má rozhodne nechutný zmysel pre humor, ale myslím, že on to vôbec nevníma tak ako vy.
To musí ale napísať on.

To rozhodne nevnima. . .
misojogi píše:
ja by som asi utratil vsetko a vsetkych ...
ako na beziacom pase ...
:-D DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:-)
:lol: :P :D

a potom co s tymi utratenymi ... :-)
mate nejaky napad ?
tato vec nie je v tom blogu dostatocne domyslena ...
ale som naozaj zvedavy ... :-)

Nechutnost o piti mocu a krvi z potratov pan bloger rychlo prepisal (ze misojogi je primitiv),nestihol som skopirovat povodny text. . . Preto moja reakcia,aby nerobil zo seba blbca vyznieva nelogicky a jeho rozhorcenie by bolo za normalnych okolnosti hadam aj opravnene
camo píše:
Neurážaj ma ty -, lebo to čo ste teraz s misojogim predviedli je tak na pľuvanec do ksichtu a pozor na to, že mi z katechizmu vyplýva právo sa brániť. Ja fakt neviem z kade sa berie sebavedomie takých debilov ako ste vy. Ja si poviem svoje a za tým si stojím. S takými hovädami ako ste vy dvaja nechcem mať nič spoločné, hoci by ste aj vytŕčali nejakému farárovi zo zadku a kričali, že ste katolíci. Ste prasce, ktoré sú mi na pohoršenie.

Len mi je divné, že nikomu nestojí za to sa ozvať, lebo si nechcú nikoho pohnevkať či čo. A to ani ešte nikoho neprenasledujú. Ale toto je fakt iný masaker a na grcanie je mi aj z takýchto ľudí....

Ja nie som blazon,ja som lietadlo. . . :lol: :lol: :lol:

Poslať 28.03.2010 10:06:36   

od 11.06.2004 9:17:11
napísal 9875 príspevkov
camo píše:
Neurážaj ma ty -, lebo to čo ste teraz s misojogim predviedli je tak na pľuvanec do ksichtu a pozor na to, že mi z katechizmu vyplýva právo sa brániť. Ja fakt neviem z kade sa berie sebavedomie takých debilov ako ste vy. Ja si poviem svoje a za tým si stojím. S takými hovädami ako ste vy dvaja nechcem mať nič spoločné, hoci by ste aj vytŕčali nejakému farárovi zo zadku a kričali, že ste katolíci. Ste prasce, ktoré sú mi na pohoršenie.

vies o tom, ze si psychicky chory? mal by si navstivit psychiatra. Nemyslim to ako provokaciu, ale ako dobre mienenu radu - len zajst na rozhovor. Inak mozes skoncit velmi zle

Poslať 28.03.2010 10:23:32   

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18698 príspevkov
camo píše:

BAN a hotovo ...

Poslať 28.03.2010 10:27:04   

napísal 9875 príspevkov
legionar píše:
camo píše:

BAN a hotovo ...

to by nemuselo dopadnut dobre

Poslať 28.03.2010 12:20:31   

od 18.01.2008 21:32:41
napísal 1344 príspevkov
Neviem, ci ste si vybrali spravny terc na svoje vtipkovanie, asi nie.
Ci uz rozoberate pouzite terminy alebo nazov, tema je tak, ci tak, dostatocne komplikovana. To, ze pripomenul tento den, mozme len ocenit. Aj z diskusie k tomuto clanku na blogu sme.sk vyplyva, ze stale rezonuje v spolocnosti. Inak celkom slusny pocet prispevkov.
A posielanie k psychiatrovi je uz znacne za hranicou slusnosti, toboz banovanie. Na to su ini kandidati.
Este doplnam, ze taketo startovanie, nutne vedie k reakcii, aku dostanete spät. Ja sa mu necudujem.

Poslať 28.03.2010 13:01:26   

od 18.01.2008 21:32:41
napísal 1344 príspevkov
Doplnim este nieco z nepriamej skusenosti.
Toto som napisal asi pred tromi mesiacmi v teme o vychove :Mam tiez skusenost z patronatu nad rodinou alkoholikov. Otec aj mama su alkoholici, jeden z nich je v sucasnosti na lieceni a dospievajuca dcera kraca v slapajach svojich rodicov, ved co ine videla od mala. A tak fetuje, pije, poneviera sa po diskotekach, v skole permanentne prepada, z internatu bola vylucena pre spravanie atd... Usilovali sme sa jej davat najavo, ze ju mame radi a verime, ze sa moze vsetko obratit k lepsiemu, no kazda nasa snaha a modlitby akoby nenachadzali adresata. Inac casto aj ona sama si uvedomuje nezmyselnost situacie a hlada vychodisko v zmene zivota. No kazde jej dobre predsavzatie koncieva zlyhanim . Jednoducho vzdy spadne do starych kolaji.

Cely pribeh sa este viac zamotal.Familia je uplne rozlozena, mama je v resocialnom zariadeni, otec bez prace , alkoholik a o dva mesiace pravdepodobne skoncia pod mostom. Dievca otehotnelo, iba v novembri dovrsila 18 rokov, je v druhom rocniku na strednej skole, pred tyzdnom sa rozhodla ist na potrat. Nepomohli ziadne rozhovory ani rady. Som dospela, nestarajte sa!

Poslať 28.03.2010 13:07:20   

napísal 18698 príspevkov
mano píše:
A posielanie k psychiatrovi je uz znacne za hranicou slusnosti, toboz banovanie. Na to su ini kandidati.
Este doplnam, ze taketo startovanie, nutne vedie k reakcii, aku dostanete spät. Ja sa mu necudujem.

Potom sa nemozes cudovat ani tej druhej strane. :D
Je to prave taka ista "reakcia na jeho akciu", o akej aj Ty a on hovorite. :wink:
Ale, na rozdiel od neho, slusna ! :evil: :lol:

Poslať 28.03.2010 14:04:30   

od 28.06.2009 11:26:27
napísal 1144 príspevkov
Tak pozor vážený toto je od vás podlosť najhrubšieho zrna.
Sám Idiot to vo svojom príspevku, ktorý prešpikoval citátmy vinikajúco podložil.
Je tam nádherne vidno, ako som sa držal až kým mi z toho nechutného svinstva nepretiekol pohár s trpezlivosťou.
Dobre si to všimnite banda všivavá. Ďakujem Bohu za internet, kde môže aj slabý proti presile bez strachu vysloviť svoj názor. Viem si predstaviť, že by ste v reále reagovali ako pravá chrapač, a siahli po násilí....
Tak si to dobre uváž Legionár, ako súdiš ty chudák.

Vďaka mano, vďaka. Ale nikto iný nevidí to čo ty:
Citácia:
Ja sa mu necudujem.

Viete fakt obdivuhodne filtrovať fakty.

Misojogy:
Citácia:
pozri v zakladnej myslienke s Tebou suhlasim ....
chcel si tym clankom na blogu povedat ze zivot je stale zivot ci do dvoch rokov, alebo do 6 rokov alebo do 12 tyzdnov ...

Ale toto sa tu objavilo až teraz a pred tým len primitívny a cynický humor. Čo tu zrazu hráte za rolu? Chamraď!!!
Ak toto nieje pokrytectvo, tak už nič a ja sa teda tiež nemám čoho báť. Hriech nieje len nadávka, ale aj podlosť, pokrytectvo a klamstvá....
Ak sa nebojíte vy, prečo sa mám báť ja?

Ten článok vôbec nemal ambíciu obsiahnuť celú problematiku, ale mal vyvolať diskusiu v ktorej mali byť konfrontovaní s realitou a so svojou mentalitou tí, ktorí potrácajú ako na bežiacom páse(teda prečo nie aj deti do dvoch rokov, veď aký je rozdiel?). Vtip bol v tom, že na túto otázku nemajú odpoveď, alebo len kadejaké hovadiny. Otázka okolností, tlakov a pod. sa netýka len potratov, to je aplikovateľné na akýkoľvek hriech. Ku tomu sa dá celkom ľahko dospieť, ale nie s debilmi ako ste vy.
Branislav, Misojogy, Legionar, Idiot, ste pre mňa jedna chamraď, a čakám na ospravedlnenie. Bez toho sa neodpúšťa!!!!

Poslať 28.03.2010 14:12:21   

napísal 9875 príspevkov
pomodlime sa za cama, nech ho Boh uzdravi

Poslať 28.03.2010 14:14:39   

Obrázok užívateľa

napísal 12569 príspevkov
Čo tu zrazu hráte za rolu? Chamraď!!!
------------------------------------------------------
uznanlivo kyvem hlavou
takato nadavka sa len tak nevidi .,...
je to originalne .... uznavam ....

mily Camo
len si sa dostal trocha MIMO vecnej roviny ...
keby si to zobral z vacsieho nadhladu tak by sme Ti aj viac vedeli pomoct ...
co takto si zobrat vzor z Noriky ?

Poslať 28.03.2010 14:17:22   

Obrázok užívateľa

napísal 12569 príspevkov
Kód:
Sám Idiot to vo svojom príspevku, .....

ako som z spominal inde
kludne sa sem mozu davat citaty z knihy IDIOT od Dostojevskeho
je to nadherna kniha
hlavny hrdina je knieza Myskin
mam si preto tieto Tvoje narazky CAMO brat osobne ?
ked uz tak ma tituluj Myskin a nie Idiot
a prosim aj s titulom pred menom
:-)

Poslať 28.03.2010 14:17:32   

napísal 18698 príspevkov
camo píše:
Tak si to dobre uváž Legionár, ako súdiš ty chudák.

No dovol ! :roll:
Mne je Tvoj clanok uplne lahostajny, lebo je nezmyselny.
Ja sa vyjdarujem k tomu, co TU predvadzas !
Cize, pekne podla (Vasej) Biblie - "po ovoci (Ta) sudim" ... :wink:

Takze TY mas pravo na najhrubsie spravanie, ale ostatni sa musia k Tebe chovat slusne, s respektom a musia Ta 'chapat' ?
Inak miera Tvojej trpezlivosti pretecie ?

Zasluzis si veru aj tu psychiatriu aj ten BAN !

[ Príspevkov: 75 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť