Areopág

kresťansko
katolícke
fórum

Všetkým návštevníkom nášho portálu požehnanie a radosť v Duchu Svätom od nášho Pána. Nech On sám je vaším svetlom a Jeho kríž i zmŕtvychvstanie svedectvom Božej moci vo vašich životoch.
Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

[ Príspevkov: 75 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa
Poslať 26.03.2010 19:13:45   

Obrázok užívateľa

od 19.10.2009 22:07:40
napísal 12230 príspevkov
Clanok ma nizku karmu.Nijaka cenzura. . .

Poslať 26.03.2010 21:31:52   

od 18.01.2008 21:32:41
napísal 1344 príspevkov
Camo-
Ten link funguje aj mne, len som prekvapeny, aky kratky je clanok, alebo je krateny?
Zelam ti vydrz na tom blogu, fešák.

Poslať 27.03.2010 3:16:16   

Obrázok užívateľa

od 18.04.2002 8:17:46
napísal 7621 príspevkov
Frederick píše:
Clanok ma nizku karmu.Nijaka cenzura. . .

Ked uz sme pri tej karme, to je nejake hodnotenie, to mi je jasne, nie je mi jasne co ma to slovo karma znamenat...

Zeby to z indickej budhistickej kuchyne?

Karma (sanskrt) nebo kamma (pálí) v buddhismu označuje etický přírodní zákon příčiny a následku, čin vykonaný se záměrem nebo vědomým motivem a odpovídající následek tohoto činu, postihující zpětně aktéra samotného. Zjednodušeně řečeno podle této doktríny egoistické jednání způsobuje utrpení, zatímco nesobecké jednání přináší štěstí. Z buddhistického pohledu neznamená karma „osud”, ale může být přeložena jako „čin” nebo „příčina a následek”.

Pride mi totiz dost blbe miesto oznacenia oblubenost blogera pouzit nejake nam nic nehovoriace slovo karma....

Autor stranky je zrejme nejaky vasnivy indolog... :D

A potom z tohto slova vychadzaju take "pitomosti" ako chtiac nechtiac musel Frederick napisat: Clanok ma nizku karmu.

Stur aj s Bernolakom sa musia v hrobe obracat.....

Poslať 27.03.2010 5:17:44   

Obrázok užívateľa

napísal 12230 príspevkov
Baca Roman píše:
Ked uz sme pri tej karme, to je nejake hodnotenie, to mi je jasne, nie je mi jasne co ma to slovo karma znamenat...

Karma (sanskrt) nebo kamma (pálí) v buddhismu označuje etický přírodní zákon příčiny a následku, čin vykonaný se záměrem nebo vědomým motivem a odpovídající následek tohoto činu, postihující zpětně aktéra samotného. Zjednodušeně řečeno podle této doktríny egoistické jednání způsobuje utrpení, zatímco nesobecké jednání přináší štěstí. Z buddhistického pohledu neznamená karma „osud”, ale může být přeložena jako „čin” nebo „příčina a následek”.

Pride mi totiz dost blbe miesto oznacenia oblubenost blogera pouzit nejake nam nic nehovoriace slovo karma....

Toto slovo sa pouziva vseobecne na kazdom blogu.Karma-hodnotenie-oblubenost blogera/clanku. . .
http://info.blog.sme.sk/c/11722/Karma-o ... ovede.html

Citácia:
A potom z tohto slova vychadzaju take "pitomosti" ako chtiac nechtiac musel Frederick napisat: Clanok ma nizku karmu.

Naozaj nechtiac,ine vysvetlenie za danych okolnosti nie je. . .
Citácia:

Ti by nam rozumeli kazde desiate slovo-lubiva slovenska matercina uz veraboze nie je,co byvala-pan moj. . . :-D

Poslať 27.03.2010 17:45:34   

od 28.06.2009 11:26:27
napísal 1144 príspevkov
Stránka s Blogmi na SME je toto: http://blog.sme.sk/
a tam môj Blog nenájdete...

Poslať 27.03.2010 18:56:51   

Obrázok užívateľa

napísal 7621 príspevkov
Frederick píše:
Baca Roman píše:

Toto slovo sa pouziva vseobecne na kazdom blogu.Karma-hodnotenie-oblubenost blogera/clanku. . .
http://info.blog.sme.sk/c/11722/Karma-o ... ovede.html

Citácia:

Naozaj nechtiac,ine vysvetlenie za danych okolnosti nie je. . .
Citácia:

Ti by nam rozumeli kazde desiate slovo-lubiva slovenska matercina uz veraboze nie je,co byvala-pan moj. . . :-D

Nuz pokusenie stat sa blogerom chytilo par krat aj mna.... :D Lenze ked clovek pozrie tu zalahu blogerov, tak ma chut hned presla... Dobry bloger zrejme tomu musi venovat aj dost casu, mne staci cas strateny na pagu...

Poslať 27.03.2010 19:37:03   

Obrázok užívateľa

napísal 12230 príspevkov
Tiez som sa s tym pohraval a mozno raz. . . Tych blogerov je kvantum a len malo naozaj dobrych.Vacsina clankov su dost neisto pozliepane vety s gramatickymi chybami,myslienka zle spracovana,citatel ma potom len hmlistu predstavu,co tym chcel basnik povedat. . . Napisat dobry clanok je umenie,nie kazdy to vie.Nestaci len vediet pisat (byt gramotny). . .ja napriklad dokazem vymalovat byt,ale nie namalovat obraz. . .

Poslať 27.03.2010 20:21:51   

napísal 1344 príspevkov
Citácia:
Nuz pokusenie stat sa blogerom chytilo par krat aj mna...
Citácia:
. . .ja napriklad dokazem vymalovat byt,ale nie namalovat obraz. . .

Ooo, svata prostato :lol: Aj tu ľa, je dost pisania na tom hriesnom eropagu. Dobre ste sa rozhodli chvaupi.

Poslať 27.03.2010 20:35:44   

napísal 1144 príspevkov
Takže preto, že je ich kvantum, ja nebudem robiť nič....
Takto funguje zlo vo svete.
,,Ďakujem,, že ste prispeli...
Lebo mienka spoločnosti a potom rôzne prenasledovania a vraždy, sa nerodia v laboratóriách a u jazykovedcov, ale medzi lúzou. A teda tam treba ísť povedať pravdu, kým je ešte čas. Možno sa tá lúza aspoň zľakne trestu. Aj to je jedna z možností, ako sa dopracovať ku milosrdenstvu.

Poslať 27.03.2010 20:43:00   

napísal 1344 príspevkov
Camo- ja naopak, kvitujem tvoju snahu ovplyvnovat nejakym sposobom verejnu mienku, len by som pridal troska viac argumentov. Drzim ti v tvojej misii palce.

Poslať 27.03.2010 21:00:00   

Obrázok užívateľa

napísal 7621 príspevkov
camo píše:
Takže preto, že je ich kvantum, ja nebudem robiť nič....
Takto funguje zlo vo svete.
,,Ďakujem,, že ste prispeli...
Lebo mienka spoločnosti a potom rôzne prenasledovania a vraždy, sa nerodia v laboratóriách a u jazykovedcov, ale medzi lúzou. A teda tam treba ísť povedať pravdu, kým je ešte čas. Možno sa tá lúza aspoň zľakne trestu. Aj to je jedna z možností, ako sa dopracovať ku milosrdenstvu.

Camo, kamarat, vsak do toho, nic voci blogerom, my sme si tu s Frederickom len vymenili zopar veticiek preco my nie. Nepovedali sme ze aj ty nie.... :D

Drzim palce, napokon karmu mas sice len nieco cez sedem ale vela ich ma stale len nula, takze... len do toho!

Poslať 27.03.2010 21:00:52   

napísal 1144 príspevkov
Mano:
No veď aj o tom to je, že argumenty síce neodmietam ani ja, ale že mienku tvoria aj ľudia ako je Slota, alebo Hitler a o tom to je. Okrem toho mojím najobľúbenejším argumentom je logika. Tá napr. hovorí, že ak niekto nechápe o čom sa točí(napr. v diskusiách o vede a viere), tak má sklapnúť(držať hubu) a to môže zabrať. Len je malá podpora zo strany tých, ktorí tie argumenty majú, ale nechávajú si ich pre seba či čo a je mi z nich na zvracanie. Lebo ja nemôžem vedieť všetko a zachrániť svet, bez toho, aby mi niekto z mojich bratov pomohol. Tí ma v tom ale radi nechajú....

Poslať 27.03.2010 21:06:41   

napísal 1144 príspevkov
Roman B.
Tu nejde o karmu, ale o pravdu. Na blogu sa občas objaví aj veľmi veľmi zaujímavý článok a preto ich sledujem napr.: http://kluvanek.blog.sme.sk/c/222897/Ko ... z0iHlRrTSw
Ani mnohím tu by to nezaškodilo... By nevedeli obhájiť vieru ani pred retardom....
Takže ešte raz - tu nejde o nijakú karmu, ale o boj, ktorý sa tu vedie.
Slávu ja neznášam.
Aj tá Božia je v mnohích prípadoch úplne zvrátene chápaná....
A tiež tu ide o to, že ma normálne zmazali.
Pozerali ste sa na tú stranu s blogmi: http://blog.sme.sk/ ?

Poslať 27.03.2010 22:12:12   

od 16.11.2006 13:42:16
napísal 18761 príspevkov
camo píše:
Stránka s Blogmi na SME je toto: http://blog.sme.sk/
a tam môj Blog nenájdete...

Preco nie ?
http://blog.sme.sk/blogeri.asp?vr=0&zor=dat&meno=camaj

Poslať 27.03.2010 22:21:19   

napísal 1144 príspevkov
No vy ste ale ,,múdry,,.
Iste len nechápete, o čo mi ide, že?
Nehanbite sa povedať, ja vám to vysvetlím...

[ Príspevkov: 75 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Aktuálne spoločenské dianie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť